Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Gamma Card i Edison Argus vip

eduardo77

Newbie
Registriert
23. August 2009
Beiträge
6
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Hallo drustvo, meni nedostaje digi tv. Sad sam procitao da se moze pokrenuti digitv sa Gamma karticom. Moze mi neko objasniti kako to radi???

Hvala unapred....
 
AW: Gamma Card i Edison Argus vip

Neznam gdje si to procitao ali to je nemoguce izvesti
 
AW: Gamma Card i Edison Argus vip

kolega ocigledno misli na liberty kartice koje ce navodno otvarati digital+,sky nemacki i digi koji su u nagri 3!al to jos niko nije potvrdio!a sto se digija tice,zar nije bolje uzeti ga legalno za 80 evra nego tu kartu koja kosta oko 130!
 
AW: Gamma Card i Edison Argus vip

koji je taj paket za 80e?
 
AW: Gamma Card i Edison Argus vip

Prvo hvala za vasu pomoc.
A drugo gde u nemackoj mose se ugovor ???
Kako ja znam to samo mozes u toj drzavi napraviti koju hoces da gledas.
Meni se gleda Hrvatske, madjarske, srpske i rumunske kanali.
Zato sto nam je FIFA skoro nemogucila da gledamo Champ. Ligu, spansku ili englesku ligu ( a to ima na Sport klubu ili drugim kanalima) voleo bih to omoguciti.
Eto ako neko ima jos jednu ideu bilo bi sjajno....
 
AW: Gamma Card i Edison Argus vip

ja imam ovaj paket,extra plus srbija,znaci najveci sto se nudi u srbiji i on kosta 80 evra za godinu!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


a ti brazilac sto pitas,digi mozes uzeti samo u zemlji u kojoj imas prijavu boravka!a da bi gledao digi iz svih tih zemalja,za sada jedino cardsharing pomaze!
 
Zurück
Oben