Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Edision Argus Vip S2

stepski_vuk

Ist oft hier
Registriert
27. Dezember 2009
Beiträge
100
Reaktionspunkte
22
Punkte
18
pozz kolege nabavio sam navedeni resiver i uspio sam ubacit softver u njega ovaj kunibert-ILTV-vip-1.2.47-05.05.10.dld, i spojiti se na server .

no nastali su problemi oko ubacivanja liste posto neke kanale nisam dobio kad sam pretrazivao kanale, pokusao sam ubacit ali mi nije islo preko usb stik, a sad neznam dali grijesim negdje pa ako neko ima uputu na nasem tocnu bio bi mu zahvalan , zanima me jos nesto dali se moze ubacit kljucevi u njega i kako .

ako vec neki ima dobru listu za njega koristim satelite na 19.2 13 16 i 1w da mi postavi gdje mogu naci

unaprijed hvala stepski vuk
 
AW: Edision Argus Vip S2

Pozdrav vuk
Listu kanala je najbolje da napravis sam,jer kad listu obradujes sa sateditom za vise satelita uvijek dode do nekih problema.
Kljuceve imas ovdje
Link ist nicht mehr aktiv.
Softcam mozez da izmijenis desni klik i bearbeiten poslije toga na usb stick i ubacis u resiver
 
AW: Edision Argus Vip S2

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


hvala prika
pokuso sam ubacit ali nisam uspio mozes li mozda dat upute posto ja skinem kljuceve i stavin in na usb stik i stavim usb stik na resiver i probam in istalirat dodje mi greska , hmm vjerovatno negdje pogrijesim na resiveru , posto sam softver istalirao ali takav postupak za kljuceve nije

meni............upadet von ....USB/HDD ............. i sad mi dalje treba postupak za ubacit softcam i vec kad se ucim i za listu bi volio znat postupak .
jel sam pokusao i uvjek sve skinem na usb stik a nikako da mogu ubacit u resiver.
 
AW: Edision Argus Vip S2

Probaj da formatiras usb stick
Ovako mozes kljuceve rucno mijenjati
Menü - Smart Card pa Key Editor izabrati
Kljucevi i lista se isto ubacuje kao i software
 
AW: Edision Argus Vip S2

oprosti prika mozda cu biti dosadan ali me zanima jos nesto tek sam uzeo ovaj resiver pa me dosta toga zanima na njemu , prije sam imao dm 500 pa se nikako snac , sad me zanima zasto nece da mi da signal na hayatv i bn sat ukucam mu frekvenciju i neda mi signal dok na dm 500 mi radi sve to s dobrim signalom , i zanima me dali se moze na njemu mijenjat cccam i kako ako se moze .
posto sad ima cccam 2.0.11 jeli moguce ubacit recimo 2.1.4
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Edision Argus Vip S2

Pozdrav prika
Koliko je meni poznato edisioni hd imaju problema sa niskim simbolratama zato nema signala neznam dali su rijesili taj problem.
cccam 2.0.11 je integriran u ILTV software i nemoze se zamijenuti ali radi dobro ako na serveru imas taj isti cccam,za taj resiver postoji i enigma 2 evo imas ovdje
1. offizielles VIP2 Enigma2 vom NF-Team! - Digital Eliteboard
pazi koji tuner imas unutra u resiveru jer samo radi sa DVB-S2 Tuner Sharp 7306 sa drugim ne ide znaci moro bi da otvoris resiver da vidis koji je tuner u njemu,rado bih ti ja vise pomogao ali imo sam taj resiver kratko kod mene tako da neznam bas nesto o njemu
evo pogledaj na slici
attachment.php

attachment.php
 
AW: Edision Argus Vip S2

hvala ti prika provjerio sam tuner i isti je kao na slici sto si posatavio , neznam sta bi dobio s ovim novim softverom , znaci ipak nema lijeka za ove niske frekvencije jos uvjek , steta ja ga isto imam par dana i stara navika na dm je , izgleda da nece ni kod mene dugo bit rado bi ga prodao al sta je tu je kad sam ga uzeo , cak sam zvao firmu gdje sam uzeo da ga zamijenim za dm hd ali nazalost nemaju te resivere kazu da su im skupi . jos jednom hvala na pomoci
 
AW: Edision Argus Vip S2

Ako mozes da ga zamijenis vidi da uzmes opticum 403 hd ili 9600 hd rade obadva sa cccam kao klijenti, hvale ih ovdje na forumu da ima bolju sliku od dm 800 hd i vu +.Citaju skoro sve karte i pvr super funkcionise sa diseqc i niskim ferkvencijama nemaju nikakvih problema.
 
AW: Edision Argus Vip S2

evo da malo nesto napisem o ovom resiveru par dana sto ga imam .

na njemu imam 2 linije unaci sa svog servera jednu i sa jos jednog i jako cesto mi se desava da vuce s oba servera , sto je naj gore moj local cartu vuce sa drugog servera a sa mog je ne povuce , primjetio sam da ND kodirung slabo vuce , pretezno ga izbjegava . cak dolazi do trzaja slike , dok mi je na dm 500 to se nikad nije desavalo .
 
AW: Edision Argus Vip S2

zdravo...

oni imaju Slicnu Soft kao i Opticum..to se treba dosta dase iztestira..dok se nenagodi...probaj razlicite Cccam na server da stavis..kod mene nap.. radi dobro sa Cccam 2.1.3 na serveru dok kod drugih kazu Cccam 2.0.11 ili Cccam 2.1.1

PS: prebaceno u odredzeni pod forum..
 
AW: Edision Argus Vip S2

postovane kolede imam jedan mali problem oko edisona vip, neznam do skora je radio ali od sinoc kad pokrenem svoju liniju u njemu , poscne da radi boot sve dok je ne iskljucim , jednostavno nece . neznam u cemu je problem , pokuso sam ubaciti novi softver
Link ist nicht mehr aktiv.
 
AW: Edision Argus Vip S2

ali nisam uspio posto kad ga otpakujem dodje kod sebe da ima gresku , pa ako neko ima ovaj softtver . posto nisam naso rijesenje za problem ili da mi se javi oko pomoci
 
AW: Edision Argus Vip S2

dali neko ima isti problem da mu cs neradi na ovom resiveru , i kad ga pokrenes da radi boot , dok je ne iskljucis .
 
AW: Edision Argus Vip S2

rijesen problem s boot blokira ga moja linija s 2.1.1 cccam s promijenom imidja kunibert-ILTV-vip-1.2.70 dobivaju se i niske frekvencije na 16 w
kao dm sat , bn tv ..........
 
Zurück
Oben