Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Edhe Nokia N86 arrin në tregun global

Dieses Thema im Forum "Tel. Celular" wurde erstellt von Bessat, 21. Juli 2009.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.529
  Zustimmungen:
  745
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Edhe Nokia N86 arrin në tregun global
  Në mes të muajit qershor, kompania Nokia sjell telefonin e saj të ri të quajtur N86, të cilin mund ta gjeni në tregun global.
  Telefoni, i cili punon nën sistemin operativ "S60 3rd Edition Feature Pack 2” ka një ekran AMOLED , ndërsa madhësia e ekranit është 2/6 inç, me tetë mega-piksel kamerë, dhe teknologji aGPS. Ajo që theksohet në këtë telefon është sigurisht kamera, pasi që në këtë mënyrë telefoni mund të jap foto të cilësisë së lartë, ka duak-LED flash, objektiv Carl Zeiss dhe mbulues mekanik.

  Nokia N86 lejon përdoruesit të ngarkojnë fotot me një klik të vetëm të një butoni, dhe siguron qasje në shërbime të tilla të shumta si: Share, Ovi Maps, N-Gage dhe Ovi Files.
   
  #1

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.