Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DT Euro Lig tv hd dunkel???

AW: DT Euro Lig tv hd dunkel???

yalniz eutelsat w3 e cevrilmesi lazim..hd yayinlari icin...

in moment gibt es keine möglichkeit die Karten zu sharen bzw. die auch für HD freigeschaltet sind.

ich würde euch vorschlagen, einfach die finder weg zulassen und kein Abo bei dieser Drecks Firma abzuschließen.

nefret ediyorum bende...ama millet halen gidiyor abosunu yapiyor orda..!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Hi,ich kann dir zu 100% bestätigen das die karten zu sharen gehen.kein bluedragon oder fake.Die holländer sind da experten.Live gesehen.Nur public oder hilfe ohne ein aufpreis no chance:emoticon-0125-mmm:.
Und wegen drecks firma?! ich muss sagen ich bin auch nicht froh das sie im moment mit ihren Kunden so umgehen.Aber eins müssen wir klarstellen.Ohne diese Firma DT würden wir fast garkein süperlig mehr sehen.Deshalb sollten wir uns mit solchen beleidigungen gegen eine firma,die eigentlich uns das bietet nicht schreiben.Acha ja,ich bin auch kein DT mitarbeiter^^.Ist nur eine meinung von mir.

MfG

Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:

tmm orasi öyle...fiyati nedir ozaman bu olayin...digitürk irdeto2 kartini dreamboxta calistirmak istersem, CS degil, sadece kendim izlicem kac para???

gördüm diyorsun ozaman fiyatinida biliyorsundur...!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Türk Telekom alacakti ihaleyi...birdahaki ihale zaten digitürke kalmaz....biz yapilanlara kiziyoruz...

biz vertrag yapiyoruz, aylik ödemeli yada senelik....adamlar bize kart ve modul gönderiyor...izliyoruz, ve belli bir zaman sonra efendim biz kartlari degistiriyoruz, devam izlemek istiyorsaniz 50€ receiver masrafi var 50€ yeni kart masrafi var.....istemiyorum dersen, senden söke söke vertrag bitene kadar alacaklar aidatlarini....ister izle ister izleme, olay budur

bora,bende senin gibi bu olaya kiziyorum.Ama sunu kabul edelim.Süperligi DT gelecek en az 5 sene daha ihale alacak.Bundan emin olabilirsin.Sky(premiere) kac kere bundesligayi alamiyacak diye söylentiler oldu.Sonuc?! adamlar gelecek 25-30 sene daha bundesligayi almak istiyorlar.Hani paralari yoktu?hani börsede dahiliyorlardi?batmisti?bence maksak muhabbet olsun:)

yazdigim ve seninde bildigin gibi hersey no public^^ ama inan 300-500 euro arasi bir fiyati gözden cikarman gerektigi söyleniyor.Iste buda hic degmez.Yilllik abone ol daha iyi.

saygilarla

yillik abone ol diyorsun...!!!! ya problem abone olmakta degilki..!!! onlarin gönderdigi, yada kartin calistigi o dandik receiveri kullanmak istemiyorum....kartin dreamboxta calismasini istiyoruz...!!!!

calistirabilsem karti kendi receiverimde hic durmamki hemen giderim abo yaparim....

@neo

Madem öyle ozaman sor bakalim sadece client icin bir version nekadar olur diye?

Anladinmi? 1User ver sharing hakki olmayacak!

Zaten OScam'mi kullaniyorlar ama onun kokusu idlerde cikar bence;)

Bide bi gercek var bu dünyada, kendi vatanimiz bize bakmiyor niye digitürk baksin bize !

Adamlar Milli Maclari bile özel kanallardan veriyor !

Gecen Österreich Türkiye macini nerde izlediniz?

NTV boXtan yayin ama Österreicha bak adamlar HD yayin verdiler almanlarda ayni.

Madem Euro kanallardan reklam yapip para kacanmak istiyorlar.

Ozaman kendim parayi basarim ve Türk yayinlarina bakarim, hani devlet?

Yanlis anlamayin ben burda sag sol cekmiyorum ben genel hakkimi bir
Türk vatandasi olarak istiyorum.

selamlar

serefsiz olayim...bilsemki su public olmayan dalga ile dreamboxta irdeto2 karti izliyebilcem diye, parasini veririm ben public yaparim....yeter yaaaaa

yemin ediyorum yaparim, böyle serefsizlik olmazki...!!!

herzaman üvey evlat muamelesi yaptilar bize, hem türkiye, hem medya...

seneler evvel süperkupa maci vardi köln`de fenerbahcenin...düsünebiliyormusun, mac almanyada, yayin yapan kanal showtv, ama showtv-avrupa kanali yayin yapmadi, izni yokmus....aradim showtv`yi ana avrat küfür ettim, yüzüme kapatti telefonu...

digitürke burda üye olacaksin, kanald ve startv yok....nedeni anlasmasi yokmus dogan grubunun, neden ozaman türkiyeden abone olursan var???

serefsiz bunlarin alayi...üye olmayin, uzatmayin abonelikleri, söke söke bizide insan yerine koyacaklar ozaman...

arkadaslar,DT avrupadan büyük parayi degil türkiyedeki abonelerinden parayi kopariyor.DT Euro ne zamandan beri var?! Onun icin biz burda yani avrupada hic üyesi olmasa bile adamlari enterese bile etmez!!!

@proto

zaten Oscami I2 icin yani DT icin cikardiklari kabul edilmistir.

Ben üyeligi TR den yaptim aldim Karti buraya ve izliyorum.

Ödemeleri de aydan aya yapiyorum. kapatirlarsa ozaman bende parayi
vermem olur biter ;)

Kanal D ve StarTV Dsmart üzerine EU da satiliyor Doganlar istiyorki
müsteri bizim karti alsinlar.

Türkiyede fark etmiyorki cünki zaten bunlar FTA Kanali herkez istedigi yerden ceker.
Sadece Digitürk 7 dereceden yayin yapiyor diye bu kanal lar var
Canak anteni o tarafa ayarliyorlar.

arkadaslar beni yanlis anlamayin ama bu DT ve bizim gerceklerimiz.Insallah bizim icin en hayirlisi olur.Ama sonucta eger birgün DT hem eslesmis kartlari ve receiverleri de cikartsa yinede milyon türk insani alacak.Ben bunu söylemeye calisiyorum.Bizim gibi bir kac kisiyle aboyu yenilememekle hicbirseyi kaybetmiyecekler.

Hepinize iyi aksamlar.

Zurück
Oben