Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

drembox 500 clone

AW: drembox 500 clone

Witam!

co to znaczy odpowiedni emulator wybrac do ktorego sa te keys, moglbys prosze mi to wyjasnic.Druga sprawa, teraz leci cyfra z serwa wszystko smiga perfekt, a czy jak wgram nowe key to bedzie dalej one probleme swiecic?
 
AW: drembox 500 clone

Do kazdego emulatora sa pliki ktore zawieraja keys np.
-CCcamd -> SoftCam.Key
-mgcamd -> SoftCam.Key
-camd3 -> camd3.Keys
itd.
Majac aktualne keys nie oznacza ze bedzie rozkodowany dany program.
Potrzebny jeszcze emulator ktory to zrobi.
Jako przyklad:
CCcamd 2.1.3 na nim nie poogladasz SCT (juz nie swieci)
ale na 2.1.4 bylo to mozliwe.To tylko byl przyklad!

Wgranie nowych plikow z Keys niema nic do CS, chyba ze przepiszesz plik zawierajacy CS dane.Na czym stoi twoj serwer?
 
AW: drembox 500 clone

czytalem na innym forum ze mozna zainstalowac na dremboxie Satfreaks-Keyupdater i tak zrobilem, poszedlem na program DCC potem na var, potem na tuxbox, potem na plugins i te dwa datei od Satfreaks-Keyupdater ktorego przed tym zaladowalem na moim komputerze skopiowalem do plugin potem te dwa dateien zrobilem na 755,poszlem pilote na dreboxie na plugin i teraz stoi to:teletex;Start ngrab recording;Stop ngrab i satfreaks-key updater,.Key updater nie prubowalem bo mam stracha zebym nic nie zrobil zle lepiej najpierw poradzic sie z profi ludzmi czy wszystko jes oky.Zrobilem to wszystko dobrze?
 
AW: drembox 500 clone

ten key updater sciaga ci klucze do emu zeby lecialy programmy bes karty , tak jak kiedys premiera , polsat , cyfra itp.

ale dzisiaj sie juz nie oplaca nawet tego instalowac bo prawie wszystko co jest interesujace z tych kluczy nie dziala !!
 
AW: drembox 500 clone

ciekawe czy to jest otwarte Private Spice (13.0E
 
AW: drembox 500 clone

Witam!

tak jak pisalem swieci mi na dremboxie cyfra, wszystkie programy mozna ogladac oprocz XXL, jest ciemny obraz, chociaz jest w pakiecie cyfry, na drem... mam wgrany Gemini 4.7 bomb i Mg Camd 1.35. Jest jakies na to rozwiazanie?
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…