Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

pa zato sto ti nema Reshare na toj Liniji..zato nemozes dalje da djelis..
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

Tacno tko kako ti je Murati rekao...
To sam i pretpostavljao da je tako u reshare da stoji "no"
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

pozdrav drustvo!!!

probavam promjenit SERVER LISTEN PORT : 12000 u neki drugi, naprimjer u 12345 ali nikako da se spojim na server kad promjenim port. da pojasnim malo bolje situaciju, server koji sad koristim je IGEL i na njemu je 12000 port otvoren i mogu normalno da gledam sa njega, u mojoj firmi su izbacivali starije kompjutere pa sam dobio za dzabe jos jedan thin klijent (Futro S400) i na njega sam instalirao debian i IPC 11.3 ali promjena porta nikako da proradi. identicna je istalacija ko i na IGEL-u sa razlikom da je na IGEL-u otvoren 12000 port a na FUTRO sam otvorio 12345 al nikako neide. jel ja to uopste radim kako treba, u cccam.cfg SERVER LISTEN PORT : 12000 prepravim na 12345 i onda na ruteru otvorim isti taj port 12345.

hvala!!!!
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

pozdrav druze
evo ovako probaj naprimer:

IGEL:
SERVER LISTEN PORT : 15000 >>otvoris na Ruter taj port IGEL :15000 : na IP:
192.168.178.xx >>15000

i restart!!
 
AW: Dreambox tutorijali (upute) by macro1 E1

uspio sam napravit i to ovako.

kad sam se htio spojit sa jednim od ova dva dreambox-a na novi server u kucnoj mrezi (IP server - IP klijent) svaki put je islo ali kad sam htio da ide preko dyndns.org nije nikako htjelo. onda sam kontaktirao jednog od mojih klijenata i poslao mu test liniju da se proba spojit na novi server i on se spojio bez ikakvih problema. to me dovodi do zakljucka da ovaj GLUPI Pirelli ruter od telekom austria uopste nedozvoljava da se spajaju boxovi u lokalnoj mrezi preko dyndns-a nego samo IP na IP.

pozdrav!!:thank_you:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…