Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Dreambox 800

kosta12

Ist gelegentlich hier
Registriert
28. Dezember 2009
Beiträge
88
Reaktionspunkte
22
Punkte
28
Ort
Essen
Ich habe ein soft Gemini 460 dm800 und meine frage ob kann ich NabiloBlackHole_012 backup by Dream-sat team - DM800 normal neu drauf machen ?? und wie??
 
AW: Dreambox 800

hast es im flash oder auf dem stick?

ansonsten einfach per DCC hochladen.
 
AW: Dreambox 800

@kosta12

wylacz dreama z pradu , kabel raus , nacis przycisk w dreamie do zalaczania i trzymaj wcisniety , zalacz dreama do pradu i trzymaj tak dlugo wcisniety power guzik az na wyswietlaczu wyskoczy "stop i ip dreama "
pusc guzik i wpisz ten ip do exploera

mozesz wgrywac co chcesz i ile razy chcesz , tylko nie przerywaj nigdy przy wpisywaniu softa bo dream moze ist do kosza na smieci !!
 
AW: Dreambox 800


Czutok Masz maila chcial bym popisac bo na prywat nie umie poslac.
 
AW: Dreambox 800

Czesc Czutok nie umie znajsc tego twojego mailai nie wiem gdzie moge sie z toba porozumiec mam skype kosta-marek4 poszukaj mnie bo inaczej nie umie znajsc te moje PW


Hi!


no to napisz jeszcze cos egal czy fun bilder albo gdzies indziej i pözniej bedziesz mögl pisac na prywate...
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…