Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

dreambox 800 hd

stepski_vuk

Ist oft hier
Registriert
27. Dezember 2009
Beiträge
100
Reaktionspunkte
22
Punkte
18
pozz kolege zanima me kako mogu provjerit dali je navedeni resiver orginali ili clon .

posto sam dobio od covjeka resiver pa da nebi zeznuo ga . jos me zanima gdje se provjeri bootloader.
posto ispod resivera stoji da ima mac 00 09 34 ..........
resiver ima istaliran GP samo sto ja nisam mogao naci koju verziju .
jer ga je koristio na cs i bio je kod covjeka klijent , normalno covjek ga je zastitio psvortom pa se ja sad nemogu spojit na njega nego trebam ga uradit iznova .
ujedno me zanima imali gdje tortura da se moze skinut o ovom resiveru neke stvari sam naso ali nisam naso kako sve to mogu provjerit .

evo postavcu sta sam naso o enigmi


Kernel: linux 2.6.12-5.1- brcmstb-dm 800
release: 0440

poslije toga pise samo datum kad je ubacem imidj
 
AW: dreambox 800 hd

pozz

razlike izmedju clona i originala nadjidjes kod dr. google. sta se bootloader tice mozes proveriti kada ga bootas. pise u display. ili preko telnet sa ovom komandom
Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
ili napravi werksreset i nije potrebno flashovanje.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: dreambox 800 hd

resiver sredjen hvala decki na pomoci , provjereno resiver je orginalan . zanima me jos nesto gdje mogu naci mali vetilator koji se spoji na usb radi hladjenja , posto prvi put imam dodira s tim a primjetio sam da se grije malo . pa bi ispod njega postavio mali vetilator da poboljsa hladjenje ili ima mozda bolje rijesenje za to .
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…