Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Pozdrav!!!


Konacno sam i ja sebi kupio tanki televizor pa mi sad automatski treba i HD reciver. Vec se par dana zanimam oko toga sta kupit i do koliko para? Moja 3 favorita su DreamBox 500HD - 325€, VU+ Solo319€ i DreamBox 800 Clone225€ kod dm800sim2-shop. Uvjeti koje reciver obavezno mora ispunjavat su:


1 - Obavezno mora da podrzava CCcam kao server i kao klijent

2 - Obavezno mora da podrzava moju HRT kartu

3 - I da obavezno moze snimati na Festplatte, interno ili putem USB-a.



DM 500HD i VU+ Solo su mi malo skupi jer nisam planirao potrositi vise od 250€, ali pozitivno je kod ta dva recivera sto svaki od njih ima garanciju na dvije godine i nemoram cekat na liferanta nego ih mogu odmah kupiti. Kod DM800 Clone je cjena odlicna a i podrska je prilicno dobra, nesvidja mi se sto se mora cekat na neke od njih i do 14 dana a ima dosta problema oko garancije. Kolko sam se ja uspio informirat sva tri recivera su odlicna sto se tice CS-a i imaju dobru podrsku. U principu mi treba pomoc oko odluke koji od ova tri recivera da kupim.


Unapred HVALA na pomoci!!!!!!
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

ej narode imam jedno pitanje za svi vas
do sad gledao sam sve kanale od digi tva al od kad su presli na nagra 3 najebo sam imam kopernikus reciever al hocu sad da kupim dreambox molimte vi mi recite sto da kupim sve ako hocu gledat sky i pink a naravno da nista ne platim haha
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ok, hvala!!! mozes li mi malo pojasniti zasto VU+ a zasto ne neki drugi od ova dva preostala recivera. dali ti imas VU+?? a sto se skrtarenja tice, nisam ja skrtica nego racionalno raspolazem mojim krvavo zaradjenim eurima :emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

i tata bi sine! :emoticon-0111-blush

@ecitrks

ja sam naravno mislio na vu+duo,tek sad vidim da si ti solo napisao!solo nikako ne preporucujem ti,onda radije 500 hd,jer predpostavljam da bi te tek onda za duo slog strefio od skupoce! :emoticon-0111-blush da ti ne objasnjavam,ima sve na netu,karakteristike,razlike,itd...
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

ali kolko sam ja upoznat razlika izmedju solo i duo su te da duo ima dva tjunera, displej i ventilator. ostalo je sve isto. duo mi je svakako preskup a i dosta se raje zali na taj ventilator jer radi i kad je reciver u standby tako da duo nedolazi nikako u obzir.
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

@narog_numolos

ja bi ti preporicio jedino ako kupujes nesto od reciever da kupis VU+ duo !!
ja imam i dream 500 i 800 clone ...
imao sam priliku da dobije za 2 dana VU+ duo i malo da se igram ...
za moje misljene je VU+ dosta bolji od dream 800 , tako da sam sebio done odluku da kupim uskoro i sebi jeden.

to je barem moje misljene


cao
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

@goran333

hvala na savjetu, nesumnjam ja da je duo odlican reciver ali kao sto sam vec rekao da mi je jednostavno preskup isto kao i DM800 orginal tako da dolaze u obzir jedan od ova tri. ako sam dobro skonto i kod VU+ recivera je sve isto kao i kod dreambox-a sto se tice cccam postavki i linija ili se varam???? kako bih ja mogao spojit moju obicnu USB eksternu festplatte na 500 HD preko toga eSATA prikljucka, ima li kakav adapter USB-eSATA.
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

@sbanane

to je pogresan adapter, meni treba USB na eSATA a ovaj je eSATA na USB!! ali ako postoji jedan mora onda bit i drugi. kao sto vec rekoh da imam normalnu festplatte sa USB prikljuckom i ako se odlucim za DM500 HD onda mi treba taj drugi adapter je 500 HD ima samo eSATA prikljucak za festplatte.
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

usavrsi ti to polako,pa kad ja resim da uvedem tu hd tehnologiju da me posavetujes! :emoticon-0167-beer:
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

sto se tice recivera najvjerovatnije cu kupit VU+ Solo, samo trebam da rijesim jos jednu nepoznanicu kod ovih recivera pa zato jedno pitanjce od mene. pitanje se odnosi na nekog od clanova DEB-a koji vec imaju VU+ reciver, prvenstveno mislim na @Tomcat2006 i na @ivek75. dali vasi reciveri mogu da citaju DVB titlove na TotalTV (HBO, HBO Comedy, Cinemax, itd....) jer sam naletio na jednom drugom forumu da nemogu.

hvala na odgovoru!!! :emoticon-0150-hands :emoticon-0150-hands :emoticon-0150-hands
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben