Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Pozdrav!!!


Konacno sam i ja sebi kupio tanki televizor pa mi sad automatski treba i HD reciver. Vec se par dana zanimam oko toga sta kupit i do koliko para? Moja 3 favorita su DreamBox 500HD - 325€, VU+ Solo319€ i DreamBox 800 Clone225€ kod dm800sim2-shop. Uvjeti koje reciver obavezno mora ispunjavat su:


1 - Obavezno mora da podrzava CCcam kao server i kao klijent

2 - Obavezno mora da podrzava moju HRT kartu

3 - I da obavezno moze snimati na Festplatte, interno ili putem USB-a.



DM 500HD i VU+ Solo su mi malo skupi jer nisam planirao potrositi vise od 250€, ali pozitivno je kod ta dva recivera sto svaki od njih ima garanciju na dvije godine i nemoram cekat na liferanta nego ih mogu odmah kupiti. Kod DM800 Clone je cjena odlicna a i podrska je prilicno dobra, nesvidja mi se sto se mora cekat na neke od njih i do 14 dana a ima dosta problema oko garancije. Kolko sam se ja uspio informirat sva tri recivera su odlicna sto se tice CS-a i imaju dobru podrsku. U principu mi treba pomoc oko odluke koji od ova tri recivera da kupim.


Unapred HVALA na pomoci!!!!!!
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

pa tu bar nema dileme!vu+samo!a jesi skrtica sunce ti!
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

ej narode imam jedno pitanje za svi vas
do sad gledao sam sve kanale od digi tva al od kad su presli na nagra 3 najebo sam imam kopernikus reciever al hocu sad da kupim dreambox molimte vi mi recite sto da kupim sve ako hocu gledat sky i pink a naravno da nista ne platim haha
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

pa tu bar nema dileme!vu+samo!a jesi skrtica sunce ti!
ok, hvala!!! mozes li mi malo pojasniti zasto VU+ a zasto ne neki drugi od ova dva preostala recivera. dali ti imas VU+?? a sto se skrtarenja tice, nisam ja skrtica nego racionalno raspolazem mojim krvavo zaradjenim eurima :emoticon-0136-giggl:emoticon-0136-giggl
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

hocu gledat sky i pink a naravno da nista ne platim haha

i tata bi sine! :emoticon-0111-blush

@ecitrks

ja sam naravno mislio na vu+duo,tek sad vidim da si ti solo napisao!solo nikako ne preporucujem ti,onda radije 500 hd,jer predpostavljam da bi te tek onda za duo slog strefio od skupoce! :emoticon-0111-blush da ti ne objasnjavam,ima sve na netu,karakteristike,razlike,itd...
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

ali kolko sam ja upoznat razlika izmedju solo i duo su te da duo ima dva tjunera, displej i ventilator. ostalo je sve isto. duo mi je svakako preskup a i dosta se raje zali na taj ventilator jer radi i kad je reciver u standby tako da duo nedolazi nikako u obzir.
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

@narog_numolos

ja bi ti preporicio jedino ako kupujes nesto od reciever da kupis VU+ duo !!
ja imam i dream 500 i 800 clone ...
imao sam priliku da dobije za 2 dana VU+ duo i malo da se igram ...
za moje misljene je VU+ dosta bolji od dream 800 , tako da sam sebio done odluku da kupim uskoro i sebi jeden.

to je barem moje misljene


cao
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

@goran333

hvala na savjetu, nesumnjam ja da je duo odlican reciver ali kao sto sam vec rekao da mi je jednostavno preskup isto kao i DM800 orginal tako da dolaze u obzir jedan od ova tri. ako sam dobro skonto i kod VU+ recivera je sve isto kao i kod dreambox-a sto se tice cccam postavki i linija ili se varam???? kako bih ja mogao spojit moju obicnu USB eksternu festplatte na 500 HD preko toga eSATA prikljucka, ima li kakav adapter USB-eSATA.
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

@sbanane

to je pogresan adapter, meni treba USB na eSATA a ovaj je eSATA na USB!! ali ako postoji jedan mora onda bit i drugi. kao sto vec rekoh da imam normalnu festplatte sa USB prikljuckom i ako se odlucim za DM500 HD onda mi treba taj drugi adapter je 500 HD ima samo eSATA prikljucak za festplatte.
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

usavrsi ti to polako,pa kad ja resim da uvedem tu hd tehnologiju da me posavetujes! :emoticon-0167-beer:
 
AW: DM500 HD, VU+ Solo ili DM800 Clone

sto se tice recivera najvjerovatnije cu kupit VU+ Solo, samo trebam da rijesim jos jednu nepoznanicu kod ovih recivera pa zato jedno pitanjce od mene. pitanje se odnosi na nekog od clanova DEB-a koji vec imaju VU+ reciver, prvenstveno mislim na @Tomcat2006 i na @ivek75. dali vasi reciveri mogu da citaju DVB titlove na TotalTV (HBO, HBO Comedy, Cinemax, itd....) jer sam naletio na jednom drugom forumu da nemogu.

hvala na odgovoru!!! :emoticon-0150-hands :emoticon-0150-hands :emoticon-0150-hands
 
Zuletzt bearbeitet:
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…