Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

dm 800hd pvr clone veliki belaj

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozdrav raja

imam kao navedeno veliki problem s boxom kad hocu da ga flescham nece ninakoji nacin da mi se javi box neima sta nisam pokusao i dreamup sve vrste fleschloder preko neta sa ip konekciom i nece samo mi na boxu na ekranu pise " ERROR NO CA FOUND"

dali ima pomoci za ovaj box i kako

pomagajte narode :emoticon-0141-whew:
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

probaj sa ovim dream upom.skini ovde.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

hvala narode javim vam oprobacu oba programa imal sta da pazim kod ovih programa
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

Kod Dream Up nemas sta pazit ,i kako sam ti pisao probaj bez kvacice kod Use Network
a bilo bi dobro da nam kazes koji ti je Sim karta jer si ubacio pogresan Image
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

imam estar sim 3,0 u njemu i probao sam drimup kao paradox stoje rekao a taj program od honda civic je za sim 2,0 i nece da ga pokrene na ovom boxu uopste

hvala
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

probaj onda ovako.sa jednim od tih dream up ili verzijom 1.3.3
povezi kompjuter i resiver sa serijskim nul modem kablom.izaberi COM1 upali resiver i onda cekaj.nakon 5 do 30 sekundi na displeju treba da se pojavi ip adresa.ukucaj tu ip u internet eksplorer.flesuj prvo bootloader,restartuj resiver i drzi stisnuto dugme za paljenje.sacekaj da se opet pojavi ip na dreamu.opet kucaj u ie i onda ubaci image koji hoces.ali neki za tvog klona.
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

mozesli mi nac koji imag za mog klona rekao sam sim je estar i 3,0 sim
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

potrazi ovde za tvoj resiver.sve provereno i nema da fali.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

sve sam pokusao druze ali nista imali koji prog da brise stare image i da mozes dati movi image gore jer ja mislim daje u tome belaj sto sam stavio pogresan imeg na box prvi puta
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

@elo da li si probao sa Dreamup 1 3 3 8???ako nebude moglo probaj samo sa Nulmodem kablom jeste da ce trajati preko sat vremena ali uspjeces da ga povratis u zivot.Ili samo da mu sa Nulmodem kablom stavis Bootloader mislim da je 82.
A za image moje misljenje je Blackhole za DM 800 HD se....
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

neznam kako ide s nul modemom imam pokuso sam sve moguce dreamupove al nista neide kako mogu da ubacim novui boot i sve na novo da bude box nece ja ga flesam preko ie ali pokaze 100posto i nece da ga pokrene ja istekam iz struje ustekam ono opet error
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

treba ti dreamup za E-Star sim koji mozes skinit sa ovog Link ist nicht mehr aktiv.-a. a kako poravljas reciver sa E-Star sim kad ga pogresno flashujes stoji ti u ovoj PDF datoteci koju sam prikacio, program za popravku mozes skinit Link ist nicht mehr aktiv.. i onda uzmi ovaj image koji sam ja konvertiro i radi kod mene ko doksa, fleshuj reciver onda ponovo i to bi trebalo bit to Link ist nicht mehr aktiv..
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

super je to meni treba ssl da ubacim al neide kako to imal koji program da to moze
 
AW: dm 800hd pvr clone veliki belaj

super je to meni treba ssl da ubacim al neide kako to imal koji program da to moze
pa pise ti u onoj PDF datoteki kako to da uradis, treba to da ubacis sa E-Star DreamUP-om. link sam ti isto gore zakacio!!!!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…