Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Dm 7000 s

AW: Dm 7000 s

kako mislis ako se snimi film na usb stick jeli se moze gledati ??
gde si snimao taj Film ??
akos i snimao taj film na pc mozes puten NFS-Server da spojis dream i pc tako da mozes da gledas taj film na dream od hdd sto je u pc.
to mozes i da napravis da snimi pc filmove.
moze i externi hdd na dream ako nemas interni.

cao
 
AW: Dm 7000 s

prijatelj mi nekad donese usb sick na kojem je snimio nekoliko filmova,pa sam mislio kad stavim stick u dream da bi mogao tako gledat na tv. pc mi ima mali ekran pa nezgodno gledati.
 
AW: Dm 7000 s

ako su filovi u avi formatu to nemoze moras putem vlc od pc na dream to moze !!!!
Dream moze samo ovaj format:
Mpeg
DVD
SVCD
MVCD

Avi Filmovi su uvek kodirani u DivX ili Xvid i to nemoze Dream sto nema decoderchip !!!


cao
 
AW: Dm 7000 s

kako se to namjesti preko vlc ?
 
AW: Dm 7000 s

bekommst die anleitung per mail !!
der anhang ist zu groß !!

versuch es mal und berichte

cao
 
AW: Dm 7000 s

habe die box erst ein paar tage und kenne mich noch nicht so gut aus.
danke für eure geduld
 
AW: Dm 7000 s

Dobra vecer svima,
imam problem a neznam kako da ga rijesim.
ovako,ovdje na forumu pisu da kad se ubacuje image u dream da to traje samo 5 minuta.
kod mene to traje skoro sat vremena,sad neznam dije razlog.
jel mi neko moze pomoci ?
hvala unaprijed
 
AW: Dm 7000 s

cao zeki

sa kojim proramom ubacivas Image?

probaj sam DreamUP i trajace 5min :good:
 
AW: Dm 7000 s

koristim flashwizart 6.3
 
AW: Dm 7000 s

pokusaj ovako ovo je upustvo za dream 500 a moze i za dream 7000

Ubacivanje image u Dreambox DM500S

Za ubacivanje image u Dreambox DM500S potrebno je imati Null Modem DB9 cable, program DreamUP i naravno odgovarajuci image koji zelimo staviti.

Null Modem DB9 cable izgleda ovako:



Reduced 22%
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


1. Ako je sve pripremljeno povezite vas PC i Dreambox ovim kablom a zatim isključite resiver iz mrežnog napajanja. Zatim startujte DreamUP exe fajl.

Reduced 6%
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
518 x 531 (34.02K)​



2. Morate odabrati
COM port vašeg PC na koji priključujete Dreambox i odčekirajte Use Network 3. Kada ste pravilno podesili DreamUP pritisnite dugme Connect, a zatim priključite i resiver na napajanje. Videćete progres bar, i poruku ok, uploading.


Reduced 6%
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
518 x 531 (41.96K)​



4. Morate zatim sačekati dok progres bar ne dođe do kraja i pojavi se poruka ok, connection estabilished, što znači da je receiver uspešno povezan za PC.


5. Pose uspešne konekcije obavezno uradite čišćemje Flash memorije klikom na Flash Erase . A zatim možete preći na ubacivanje novog image u vaš receiver. To se radi tako što pritisnemo dugme Flash. Zatim u novootvorenom prozoru, izaberemo img, tj. sami softver, klik na fajl pa Open.



Reduced 6%
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
518 x 531 (40.67K)​



6.
Pojavljuje se zatim opet progres bar i poruka o uploadu novog softvera.

7. Zatim resiver briše stari softver iz flash memorije ukoliko to niste ranije uradili...


8. Zatim započinje ubacivanje novog softvera, što nam govori poruka
flashing …

9. Kada je sve uspešno završeno, pojavljuje se prozor
Flash update finished, kliknite na dugme OK. Zatim izađite iz Loadera klikom na Exit.

10. Isključite receiver sa mrežnog napona a zatim ponovo uključite, i novi image je sada treba podesiti.
Podesite sve potrebne parametre, a zatim je image spreman za korisćenje.


ili uradi ovako po ovom uputsvo !!

https://www.digital-eliteboard.com/threads/45123


cao
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…