Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dm 7000 s

zeki

Ist gelegentlich hier
Registriert
17. April 2009
Beiträge
54
Reaktionspunkte
0
Punkte
26
kako se kljucevi u Dreambox 7000S ukucaju???
tek sam je danas dobio pa jos nista neznam o njoj.
Hvala u naprijed
 
AW: Dm 7000 s

zdravo prijatelju,hvala ti za pomoc ali ja to ne razumim.
stavio sam gemini 4.6 na reciver ali digi tv nemogu da gledam,za svaku pomoc sam zahvalan.
 
AW: Dm 7000 s

pa ovako,dali tije Resiver prekljucen na netzwerk kabel???ako jeste onda ide lakse samo ti treba jenda softcam koju ces u prebaciti u cccam var/keys i eto digija

PS:koju EMU Soft imas na Resiveru??
 
AW: Dm 7000 s

mislim da je sve prikljuceno ,nemam pojma kavi emu soft imam.gdje to mogu vidjeti ?
 
AW: Dm 7000 s

Pa pogledaj u Blue panel na daljinskom Plavo dugme koliko se ja sjecam,i pogledaj sta ti stoji gore ako tije orgial na njemu onda stavi sebi cccam jer ja mislim daje naj bolji,bez nekog EMU Softa nemozes kljuceve ubacivati u resiver....
 
AW: Dm 7000 s

ja nista ne vidim kad stisnem gumb.prozor se otvori ali nista o emu.
 
AW: Dm 7000 s

daj molim te objasni mi tocno kako to da instaliram.
 
AW: Dm 7000 s

ma moze zeki nema Prob,ovako kao prvo treba ti jedan lan kabel (Netztwerk kabel) spojis DM7000 na Ruter od Ineta,onda moras u menü od Boxa da upises svoju IP od rutera,znaci Menü Einsellungen onda Netzwerk,kad to sve spojis i upises onda mozes sa PC da prebacis Cccam na Box ili jos bolje mozes onda takodze da i sa Gemini servera da skines sebi Cccam i cccam cfg sve u Kompletu,znam da nije lako ali sredicemo mi to,vec kad imas taj Rersiver moraces svakako da naucis kako to sve ide..za buduce..

PS: nesto vazno smo zaboravili treba ti jos ovaj program KLICK kad spojis DM7000 sa Lan kablom onda mozes preko ovoga programa da ustanovis svoju IP Adresu od rutera,kad to sve sredis onda idemo dalje..
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dm 7000 s

sve sam onako kako si mi reko.kako dalje ?
 
AW: Dm 7000 s

e sad ces da Prebacis ovo u cccam cfg u var/keys vidi sto sam ti stavio...
u ovo softcam ces da prebacis novi kljuc pod nagra 2111 00
sa onim programom sto sam ti dao idi na ftp i onda mozes u Resiver da udjes ako si sve uradijo kako treba,onda stavi ovu softcam na deskop jer ces lakse naci ali je prvo odpakuj..
 
AW: Dm 7000 s

dobro jutro majstore,sve je u redu i radi kako sam to zamislio.puno ti hvala za pomoc
 
AW: Dm 7000 s

za sad je super,sad mi samo jos cs triba.prijatelj koji mi je nudio nije dostupan ali nadam se da ima i drugi.
pozdrav
 
Zurück
Oben