Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DigiTürk sorusu

Status
Für weitere Antworten geschlossen.

metfan

Spezialist
Arkadaslar mesela digitürke tr de üye olunursa daha cok kanal var...mesela goldmax felan var bir sürü film kanali fakat almanyadan üye olunursa bu kanallar yok listede...nasil oluyor bu is?

AW: DigiTürk sorusu

hic türk yokmu yaw bu forumda...sorularim hep cevapsiz kaliyor...

Yardimci olayim...

Digiturkün 2 uydu üzerinden yayin yapmasinin tek sebebi para yapmak ve yayin haklari sorunudur... Cok karisik bir mesele...Eger Digiturk alma niyetin varsa Türkiyeden almani tavsiye ederim...Yasak olmasina ragmen Digiturkün eli kolu bagli sonucta legal yoldan ve parasini ödeyerek izliyorsun...

yani sinema kanallarini izliyebiliyorum öylemi? türkiyeden alirsam
Peki kart DM 800 ile calisiyormu?

Ama!!! Irdeto karti olupta önceden bir digiturk kutusuna takildiysa cok zor olur cünki kart ve digiturk uydu alicisi evlenmis olur!!!

metfan sakin kal kardes cevaplar geldi biraz sabirli ol arkadas

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

aynen öyle kardes...suan ben türkiyedeyim ve TEKNOSA`dan aldim karti....irdeto degil...!!!!! anladigim kadariyla tek TEKNOSA suan irdeto karti vermiyor....bayilerin geri kalani cogunlukla irdeto veriyor...!!! birde bu isten anlayan olsa keske, adamlar kart satiyor, ne karti diye sordugunda adama mal mal bakiyorlar....

digitürk karta sinyal gönderip yurtdisinda kullanildigini anlayabiliyormus...dogrumu bu?

bende türkiye karti var digitürkün tanidigim arkadaslarimdada var....bir sorun olmadi simdiye kadar 2 sene olmu hemen hemen....

metfan inan bana digiturkün aslinda pek umurunda degil yeterki legal bir kart olsun...Istersen Ugandadan bak bi sey demezler...

bora1907 vallah bende anlamadim dedeme almaya gittigimizdede sordum aynisini banada yaptilar adama crypto irdeto falan isin detayina girmeye basladigimda affalamaya basladi :-D Bizede modüllü crypto karti verdiler simdiye kadar sorun yok...Dayimin oglu karti alip antalyaya ankaraya istanbula götürdü bisey olmadi...

Ama son zamanlarda aldigim duyumlara göre bu cryptoworkse bi son getirmeyi düsünüyorlar yani komple bir irdeto dagilim yapmayi düsünüyorlarMIS

evet ben suan icin türkiyedeyim, ve nereye gittiysem hep IRDETO kartlari veriyorlar....sadece TEKNOSA`da degil....bir degisim icine girmis digitürk.....

bora bana nds blocker lazim dsmart icin bildigin bir yer varmi alabilmek icin?bitane buldum 300 dolar cokmu pahali?

ya benim icin kesinlikle lazim cünki ince is benimkisi...yani cs icin lazim benim bi akrabam cs dagitiyorda ona lazim

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben