Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk 01.08.13 itibarile ci+ moduleri degistiriyor

AW: Digitürk 01.08.13 itibarile ci+ moduleri degistiriyor

Ich glaube auf diese Frage kann dir niemand im moment eine Antwort geben, ausser du kennst wem der Intern bei Digitürk arbeitet :D
Viele haben angenohmen (auch mitunter ich) das es am 01.08 soweit wird. Aber noch geht alles...

Evet arkadaslar Digitürk euro benim ci+ abonemi bugün Saat 20:45 de kapat di ne yazili nede Telefon la bildiri aldim
birde hafta sonuna denk getirdiler Receiver bile yolamadilar.Bakalim pazrtesi günü cikisimi yolayacayim nasil bir cevap gelecek
su anda sarar 130€ modül ve acdirma+100€ Receiver parasi gitdi.

Digitürk Euro hat heute meine ci+ lig tv abo ohne Vorwarnung (schriftlich+Telefonisch) einfach gestopt noch nicht mal ein Receiver habe ich erhalten.
Bis jetzt habe Unkosten in höhe von 230€ (ci+ mit frei Schaltung und extra Receiver).Werde am Montag mein abo kündigen (sonder kündigungsrecht)
mal sehen wie die reagieren.

Gecmis olsun kardes! Digitürkün ben bir tarafina edim! Adamlar gercekten umursamuyor! Insan bir bilgi verir, hatda bedavadan receiver yollar! Malesef: "isine gelirse muamelesi" yapiyorlar!

Digitürkü istedigi gibi muamele yapiyor kendi müsterilerine . Bunlara parasini yediren apdal olmasi gerekir . Bu dünyada onlar kazanacak öbür dünyada hak sahipleri . bakiniz nasil teklifler gelecek Digitürk'den . Bir avuc korsanlar ile bas edemedigi icin büün müsterilerini rahatsiz edici davranislarla ürkütüyor Digitürk . Digitürkün ve ona hizmet eden kisilere yaziklar olsun . Bunlara Beddua bile az gelir .Yaraticidan hak ettiklerini görsünler , yani iki yakasini bir araya getirmeyi nasip eylemesin yüce yaratici böylesi Insanlara .

Yaptigin yorum tamamen sacma. Beddua hakaret ederek eline geciyor cok merak ediyorum. Ona hizmet eden kisiler hakkiyla parasini kazanan insanlar. Kimse seni Digiturk almaya mecbur etmiyor. Adamlarin sirket politikasi böyle. Hosuna gitmiyorsa almazsin olur biter. Ve ayriyetten bana aptal dedigin icin ayriyetten sikayetci olacagim senden.

Durun arkadaslar digitürk icin birinize kirmaya demez

Gesendet von meinem HTC One mit Tapatalk 2

Zurück
Oben