Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi neden degisiyor?

taiken

Ist oft hier
Birkac gün önce (bora kardes bilir) "Emu ile NTV Spor" adli bir konu acmistim burada: Birden kanal listesinde NTV Spor vardi, ki bugüne kadar ne yaptiysam cekmemisti bu kanal. Taki ertesi gün NTV Spor olmadigini anlayana kadar: Asil "DigiTV" bir günlügüne NTV Spor olmus, nasil olduysa.
Az önce tekrar kanallari gezerken bi baktim "Star" yaziyor. Actim baktim hakattende Star, hatta Star TVnin Türkiye yayini (ki canakla ben Almanyanin batisindan cekmiyor biliyorum). Ayni NTV Spor gibi buda ama Dijital Platformdan, yani sifreli anlayacaginiz. Belkide gecici olarak kaybolan kanal yine Digi.

Digitürk bunu bilerekmi yapiyor acaba, daha dogrusu neden yapiyor? Digi Digi olarak kalsin, hafta sonlari maclarini yayinlasin, amac reklam yapmaksa ne gerek var? Yada Diginin frekansimi degisecek, onun planlamasimi yapiliyor? Birkac ay önce daha böyle bir olay olmustu, o zamanlar hangi kanala gecmisti hatirlamiyorum tam olarak.

AW: Digi neden degisiyor?

su digitürkün islerine aklim ermiyor...kafalarina göre birseyler yapiyorlar...bari kendi websitelerinden bilgilendirseler milleti...

Ilk zamanlar sirf türk takimlarinin avrupa maclari oldugu gün star türkiye oluyordu, mac günü. Ama artik önemli avrupa maclarinda digi kanali degisiyor. Gecen sanirim barcelona macindada star olmustu, tam hatirlamiyorum.
Ama olsun degissin bence, bende cünki türksattan star türkiye cikmiyor. Ise yariyor. Birde avrupada takimlarimiz biraz daha basarili olsa süper olcak.
Digitürk bence türk futbolunun "kalitesini" artima adina böyle bir karmasigin icine giriyor. 2014 yilina kadar cekmek zorundayiz bunlari...

herhalde konu biraz eski, şimdi NTV Spor var, değilmi ?

Zurück
Oben