Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Di** fast

misko1234

Meister
Registriert
6. September 2010
Beiträge
924
Reaktionspunkte
157
Punkte
103
Ljudi jeli moguce digijevu kartu koja ide preko Oscama da radi na tom Fastmodus ko naprimjer Nds v13,zbog ecm.
 
digi 1880

sa sbox.x86 --> ecm digi [1880:000000:0BCC] [803086078400BE16399B...] ok (363ms) | :emoticon-0148-yes:

sa kpcs --> katastrofa :emoticon-0172-mooni

sa oscam --> navodno neradi stabilno zato nisam ni pokusao :confused:
 
@Sbanane- 1802 Radi dobro i stabilno na Oscamu, 1880 ima problema sa Oscam ona bolje i stabilno radi na Sbox, jeli ima kake mogucnosti ecm vrjeme pobojsat.
 
ima nesto za povecanje ecm. pitaj kolegu @murati.:emoticon-0116-evilg ne zezam se malo.

pokusaj malo sa taktiranje, dvbapi ili services. mozda to malo poboljsa ecm.
 
kod mene izgleda odlicno plus stabilno,ovako izvadat iz loga

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
ecm je konstantan..vise mi radi iz cache,tako dami karta nije toliko
opterecena..i kod sbanane smo sredili sad :D
 
Zasto para za kpcs misko,kad mozes isto sa oscam dobro nastimovan ,da vadis iz cache isto kao kod druga Muratia sa kpcs

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
kolega Sbanane malo popustio u vezi Oscama pa se ponekad zabuni znas misko :emoticon-0136-giggl
 
Ma radi za sad dobro na Oscam, reko da probam taj kpcs samo onako iz zajebancije.
 
Sto se tice kpcs nije bas bacanje para,ako racunamo koliko kosta nap..2 sky godisnje ili 2 digi onda ti dodze ovaj kpcs key dzaba,ali ja kazem uvjeka,sve zavisi sta Covjek sve hoce,i kao u svemu,koliko Para toliko Muzike :)
 
@murati imam licencirani kpcs i doista ne vidim razliku u ecm time izmedju kpcs i oscam za digi karticu i mnoge druge
ne kazem da se kpcs ne isplati kupiti jer je vrlo vrlo stabilan i ne trazi restart mijesecima
jedina zamijerka od mene je sto @ivano nije implementirao webif za kpcs
 
sto se tice samog ecm nije u tome Problem,bas kao sto si naveo je u tome sto je stabilan,
znaci radi bez pada,i restarta,ako se dobro ustima ;)
za webinf smo imali,hocu rec imao sam priliku da isprobam tu verziju,
vjeruj mi da smo se brzo odlicili da to izbacimo,na svaki put kad se salje upit na karte
izpadne pokoja,zato je bolje da radi stabilno nego neke jos komplikacije dase ubace..
 
Zurück
Oben