Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

D-Smart DMM 800

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: D-Smart DMM 800

tamamda bir türlü dogru yazarmisin?

1.Receivere takmadim simdi dreambox ile calisir mi Blocker gerekmeden
2.Receivere taktim simdi Blocker mi gerekiyor

yahu ya sen beni anlamiyorsun yada ben anlatamiyorum....tak dreamboxa calisir....sharing yapmak istiyorsan...yani kartini paylasmak istiyorsan bloker gerek....

tak calisir yaziyor attaklarda yaniyor diye yaziyorlar?

Usta ben Kartle Receiveri aldim, Karti Original Smart Receivere taktim,
Receiver bir kurus para etmedigi icin bu Karti Dreambox 800 ze takmak istiyorum.
Karti cihaza takarsan yanar diye yazanlar cok.
Karti yakmadan nasil calistirabilirim?

selam arkadaslar, CS yapmakla ne alakasi var acaba?
mesele karti orjinal degilde baska makinada calismamasi saten, ister cs yap ister yapma blocker olmadan kartin fazla ömrü yok demek blocker karti yakmamak icin lazim adi üstünde NDS-Blocker.

herkez baska birsey söylüyor : )) geyik oldu burasi...

Arkadasim geyigi falan yok biri bir tas atiyor ortaya bilende konusuyor bilmeyende, isin dogrusu bloker olmadan kartin ömrü fazla uzun degil herl an yanma tehlikesi var demekdir, yani atak oldugu zaman kart yanma tehlikesi %80 ama hemen ama 3 veya 5 ay sonra,
dsmart para kazanmak icin bunu yapmak zorunda fazla ilgi yok ne yapsin dogan emmi.

memosi dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar....topicleri okumus olsalar, senin yazdigini bende yazdim ama nafile.....konu üstüne konu aciliyor.....

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben