Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Cyfrowy Polsat bez modułów CAM199

Dieses Thema im Forum "Archiwum" wurde erstellt von berg 56, 6. Oktober 2010.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  [​IMG]
  Cyfrowy Polsat bez modułów CAM199

  Wszystko wskazuje na to, że platforma Cyfrowy Polsat postanowiła zrezygnować z oferty modułów CI prepaid CAM199. Oferta 10 kanałów HD na 4 miesiące za 199 zł wraz CAM-em interesowała głównie użytkowników niezależnych odbiorników HD z CI. Niestety do końca roku Cyfrowy Polsat nie będzie miał w swoich magazynach nowych dostaw CAM-ów. Oznacza to, że w najlepszym sezonie mogą nastąpić trudności z zakupem dedykowanych modułów CI z Cyfrowego Polsatu. Za to wkrótce spodziewane są nowe oferty promocyjne z dekoderami w prepaidzie.
  Na razie na rynku moduły CAM199 są w ofertach kilku sklepów internetowych, które jeszcze nie zorientowały się, że ich już do końca roku nie będzie. Do tego na Allegro było wielu nieuczciwych sprzedawców, którzy nie dość, że sprzedawali te CAM-y po zaniżonej cenie, np. 178 zł zamiast 199 zł, to do tego nie mieli deklarowanej liczby modułów wystawianych na aukcjach. Sprawdziliśmy wiele takich aukcji i okazuje się, że aukcje były nie do końca autentyczne.

  Przedstawiciele Cyfrowego Polsatu potwierdzili nam wcześniejsze informacje, że: nie będzie można zamówić CAM199 w tym roku. Realny termin dostawy nie jest znany. Nie wiadomo jaka jest faktyczna przyczyna braku CAM-ów w magazynach Cyfrowego Polsatu przy ul. Łubinowej 4a. Cyfrowy Polsat nie bardzo jest zainteresowany sprzedażą modułów CAM, bo nie jest to ta sama skala dystrybucji jak dekoderów, a do tego nie tak dawno były problemy z wyciąganiem tzw. boxkey właśnie z CAM199, które później służyły do nielegalnego sharingu.

  Co prawda na rynku jest jeszcze wcześniej wprowadzona partia modułów CAM199 i to w różnych cenach od 170 zł do 249 zł. Wkrótce może ich na wolnym rynku zabraknąć, a i cena detaliczna modułów CP zapewne wzrośnie, bo ostatnio dobrze sprzedają się niezależne odbiorniki HD i combo HD, a niektóre firmy, jak np. Globo Polska nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniej liczby odbiorników HD na polski rynek.

  Być może Cyfrowy Polsat zmieni zdanie i szybciej wprowadzi do sprzedaży kolejną partię CAM-ów. Nieoficjalne informacje są też takie, że spółka produkcyjna Cyfrowy Polsat Technology miałaby sama produkować moduły CI/CI+ na potrzeby platformy.
   
  #1

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.