Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Clérion770

Paulek

Ist gelegentlich hier
Registriert
22. Dezember 2009
Beiträge
38
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Witam, mam navi Clerion map 770 i tam juz sa stare mapy czy ktos umialby mi zmienic w tym navi mapy a moze caly system czytam,ze Igo8 do tego sie nadaje.Jestem w computerze zaslaby zeby sobie samemu zrobic czytam forum ale dla mnie to czarna magia a niechce wszyskiego spieprzyc.
Pozdrawiam
 
AW: Clérion770

Witam, naturalnie Clarion. Pisalem ze jestem za slaby z dziedziny comp.a link juz przegladalem i dalej czarna magia.Dzieki.
Pozdrawiam
 
AW: Clérion770

Clarion ma WinCe teoretycznie kazdy soft leci ale najlepij Igo , poszukaj na forum igo8 na winCe zawsze jest opis jak to zainstalowac
 
AW: Clérion770

Witam,@nx6325 czytac umiem ale czym czytam wiecej to wiecej glupieje pisze, ze niejestem dobry z compem a ty zakazdym razem piszesz mi pierdola daj spoko nic mi nie pomoglo.
Pozdrawiam
 
AW: Clérion770

Hi!

no ale chyba masz kogos co ma pojecie o komputerze albo? zeby ci to wgral.
Albo mieszkasz na Syberii, albo na Kamczaczce.....
 
AW: Clérion770

@Paulek
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
a umiesz po niemiecku? bo w czym problem jak np przy navigonie nawigacje podlaczyc na usb , formatowac i wgrac zawartosc rar na flash? i sciagnac mapy ktore sie do katalogu maps w navigonie wgrywa?

i tak podobnie jest z igo wszystko jest opisane w supporcie w danej nawigacji , juz ci napisalem obojetnie jaka navigacja ktora dziala na wince5 mozesz wybierac jaka ci podejdzie .



Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

osobiscie zainstalowalbym Navigona 7
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Clérion770

@Paulek jest nerwowy jak cos nie kumie,to tak jak by komus nedeplo sie na odcisk :wacko1:
 
AW: Clérion770

jak kolega nerwowy to nich tabletki polyka :) bo bez czytania dokladnie i powoli to nic nie bedzie.
 
Zurück
Oben