Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Bayern neće prodati Riberyja za manje od 80 miliona eura

murati

Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
VIJEST U FOKUSU
IMG Removed
IMG Removed

Minhenski Bayern neće prepustiti svog igrača Francuza Francka Riberyja (26) za manje od 80 miliona eura, piše u utorak njemački dnevnik "Bild".
Nakon što je Real kupio Cristiana Ronalda za 93 miliona eura i Kaku za 65 miliona, menadžer Bayerna Uli Hoeness sada zna vrijednosti svog igrača i ne namjerava ga prodati za manje od 80 miliona eura, piše "Bild".

Osim toga španski klub mora odlučiti do 16. jula, kada ponovno počinju aktivni treninzi, želi li zaista kupiti Riberyja.

Novi trener Bayerna Louis van Gaal je u nedjelju izjavio da se pitanje eventualnog transfera treba riješiti što prije jer je nesigurnost loša za Riberyja, koji želi preći u Real, ali i za ekipu koja je već iznervirana bitkom oko budućnosti francuskog nogometaša.
07.07.2009.
 
AW: Bayern neće prodati Riberyja za manje od 80 miliona eura

Ja mislim da su ga vec odavno trebali pustit da ode.
Egal po koje pare. Kad je bio povrjedjen Bayern je dokazao i sampionskoj ligi (u Torinu 4:1) i u bundes ligi da mogu bez njega. Ovako samo unosi nemir i pomutnju u redovima bayerna. I bi igro...i nebi...nezna ni on sam
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…