Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

beast4491pl.gif
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

super si ovo uradio drug.. kako vidim shvatio si kako funkuje particular :emoticon-0137-clapp
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

rekoh ja drug.. jako je jednostavno samo treba ukapirati kako ide particular:smoke:
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

Beastmaster daj napravi Pamelu Anderson kako:077: se skida
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

hehe ako hoces to idi na xhamster
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

Evo onki nesto sam sklepo

onkisig.w79z.gif


onkiavatarfo3g.gif
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

Evo onki napravio sam

onki139u.gif
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

drug,hoces i meni neku da napravis finu kada izbavis vremena!ja sam morao da sklonim,onaj kilavi preti da izazove medjunarodni incident sto sam mu maznuo signaturu!
 
AW: Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

pa vidi!posto sam sad u semi sa pc serverom,mislio sam ovako nesto,takav i imam bas!
asus-eee-box-b202-lg.jpg



izmisli mu nesto,pusti mastu neka radi,ukljuci kreativnost,neka se okrece u svemiru ili tako nesto!a mogao bi i jednu sa dreamboxom 7020 da mi napravis,da imam za rezervu ako ovaj bacim! i samo bez stresa,kada ti imas volje i vremena,nije hitno!al obavezno ga zabelezi nekako pa da i ja posle njih gnjavim ako neko prisvoji!
 
Zurück
Oben