Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Avatari i Signature,kome treba neka pogleda ovde...

AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

koju adresu,nevidim adresu,al ej,da nije velika puno,ja je skinuo i kaze da je 40 kb,a mi obicni smrtnici na forumu mozemo samo,9,8 kb tamo da ubacimo,sta ti kazes...
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

al vidi sad,sad sam pisao nesto u satelitske novosti i tamo ima signatura

aha,evo je i sad,al nece da mi menja ono na display... idem ti na zivce sigurno,a,hehe
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

sad mi glupo da te pitam kako da to uradim,i necu,pitacu te to neki drugi put!!!
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

hehe e ta ti je dobra
makiras tu adresu od slike sto si ukuco i stisnes onda na simbol (imaju 3 simbola sa linijama poslije podvucenog slova u)kliknes na onaj srednji i to je to
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

Bok Baestmaster.
moze i za mene nesto takvo kao sto si napravio za paradoxa,naravno samo ako imas vremena .
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

Evo ivek

ivekxy2h.gif
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

Hvala Beastmaster. bas si super.
samo da te jos nesto pitam:s kojim programom radis takve super stvari?
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

Samo bi jos trebali Temu da Promjenimo,da napisemo Avatari i Signature???

sta mislis Kolega Beast..:emoticon-0184-tmi:
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

Oprosti Murati.
ali svatko si zeli malo poljepsati svoj profil,zato je super sto nama amaterima Beastmaster i svi drugi pomazete u tome.
pozrdav ivek75
 
AW: Benutzer Slika za pradoxa ;=)

i ja mislim da treba to da uradite,sad svi hoce slike a tema nosi moj nick, neki nov ko dodje ovde pitace se ko li je ovaj kad se svi polomise da mu naprave avatar:emoticon-0138-think
 
Zurück
Oben