Akta VS Digi

Dieses Thema im Forum "Rumänisch" wurde erstellt von dragon96, 30. Dezember 2009.

1. dragon96

dragon96 Newbie

Punkte für Erfolge:
    1
    Salut
    Am si eu o intrebare catre experti nostri.
    A fost Digi cu Max Tv vreodata impreuna?Un prieten mi-a dat cartela Max acum doi ani.Anul trecut a plecat in State si acuma zice ca ii vine sa plateasca factura de la Digi ptr.Akta.Intrebarea mea este au fost vro-data impreuna Digi cu Maxu?Problema e ca nu vrem sa o stresam pe socrasa cu facturi neachitate.Ca soacrasa e in tara.Vrem numai sa renuntam la contract.
    Cu asta doresc un AN NOU FERICIT la toti din coltul romanesc si ma bucur ca egista acest bord.

2. emil1

emil1 Moderator Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    AW: Akta VS Digi

Sal

Eu stiu ca nu au avut nimic impreuna in afarä de concurenta
    Cel mai indicat e sa ii contactezi pe cei de la Digi telefonic si sa le ceri informatia asta

mfg. si un AN NOU FERICIT länga cei dragi

3. max4you

max4you Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    28

salut! nu au fost deloc impreuna...dar s-ar putea ca ´´soacra´´ (sau cine o fi) , sa fie indus(a) in eroare pt ca facturile vechi de MAX se livrau cu sigla DCS (Digital Cable Sistems)---de acolo si numele proviederului DCS
    eu zic sa va uitati mai atent la ea si vedeti daca nu e o ´´inducere in eroare´´
    salutari

4. dragon96

dragon96 Newbie

Punkte für Erfolge:
    1

Multumesc de raspunsuri.
    Asta i-am spus si eu prietenului meu.Ca eu ii stiu de concurenti nu de parteneri.Dar el a stat in tara pina anul trecut si spune ca au fost.Treaba cu sunatul la Nr. de telefon de pe factura e ca aici in Germany cu null achtundert achzig nr. Ii spune din state ca nu poate accesa apelu la acel numar.I-am trimis linkul de la Akta unde se poate contacta si prin m-ail.
    Va multumesc inca odata ptr. raspunsuri. Si LA MULTI ANI la toti !!!!:emoticon-0150-hands

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.