Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jaki abo najlepszy?

Mr.Zurkon

Freak
Registriert
21. Juni 2008
Beiträge
273
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
Niedersachsen
Czesc, mam zamiar wziazc abonament w Polsacie albo NC+

Zalezy mi na tym aby dzialalo w mojim VU+ Duo2 i abym mugl bez problemu dolaczyc do mojej karty Sky i uzyc CS.


Co w takiej sytujacji najlepiej kupic? Co chodzi o cene to chyba to samo ~60zl jesli dobrze patzylem. P
otzeba mi cos dla dzieci + dokomentalne jak Disvovery itd.

Dzieki.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Jaki abo najlepszy?

Hallo!

Zeby dzialalo w Duo2 to bedziesz mial problem z obiema(NC+ ,CP).
Z tego co wiem zadna ich obecnie wydawana karta nie dziala tak po prostu w innych boxach.
Poszukaj tego:PRE-PAID nc+ ''SMART HD+"

Pozdrawiam
 
AW: Jaki abo najlepszy?

Dzięki smart hd już mam ale tam praktycznie nic nie ma. Tylko jeden discovery sd. Wiem ze znajomy odbiera od tescia przez taki rozdzielacz kablowy nc+ dziala to u nich na conax z tego co wiem. Jest mozliwosc aby mi to udostepnil? On jako client? Albo abym sobie kupil karte uzywana na allegro? Albo przez ci+?

Dzięki

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Jaki abo najlepszy?

NC+ dziala "jeszcze" na tych starych CYFRA+ Kartach, o te mi chodzi:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

te sa nie parowane i powinny bez problemu na twojej VU obpalic

inna mozliwoscia jest Karta N-ka na ktora mozesz sobie zamowic NC+ Mix, ta smiga ale z OScamem i potrzebujesz do tego klucz RSA
te Karty mozesz z kluczem kupic ale na Allegro albo Ebay kleinanzeigen

na jakiej zasadzie ten rozdzielacz od twojego znajomego dziala nie wiem, jakby lecialo to przez CS to bylby zaden problem ciebie tam dolaczyc
 
AW: Jaki abo najlepszy?

Dzięki a na polsat niema opcji?

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Jaki abo najlepszy?

opcje sa napewno

zapytaj tam:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


kosztuje ale, wiecej na ten temat Polsatu tez nie wiem, narazie zainteresowal mnie tylko temat NC+ Mix
 
AW: Jaki abo najlepszy?

Dzieki, Mysle ze NKa ma lepsze oferty. Morze mi doradzisz ktora karte najlepiej wybrac?

Ta pierwsza z cyfry, jest chyba najlepsza ale musze 15 mies. z gory zaplacic i obliczajac jest to drorzej bo w pakiecie ktory mnie ciekawi "universe+" wyjde na 20 €

Karta nc+ Mix tam universe kosztuje jakies 12 € na mies. Pytanie czy warto przeplacac?


Czeba w zakupie takiej karty nc+ mix na cox zwrocic uwage? Bo na jednej ofercie wyczytalem cos takiego:

-kartę czarna NC+ Mix pełne dane dekodera
-kartę wolną NC+ Mix pełne dane dekodera
-kartę szybką NC+ Mix +nr dekodera
-kartę wolną NC+ Mix +nr dekodera

oco tu chodzi?

Dzieki
 
AW: Jaki abo najlepszy?

nie wiem teraz o co ci chodzi? gdzie zes to wyczytal?
kup sobie karte n-ka z wyciagnietym RSA, np. przez ebay kleinanzeigen albo allegro i zamow sobie na ta dowolny pakiet NC+ mix przez jakiegos posriednika albo bezposrednio przez NC+
 
AW: Jaki abo najlepszy?

Albo poszukaj SE kogos co To ma in sie zu tobom podzieli przez cs , wtedy bedzie wszystko in taniej

Ja Palace Raz na rok prawie 400€ in nie nazekam , ale jak czytam ze komus Zal dac 20€ miesiecznie ale chce wszystkie polskie programy , Tod möge zaraz powiedziec zeby ten ktos SE darowal kupowanie karty


Sorry , ale te czasy co lecialo za friko niestety minely in nie powrucom
 
AW: Jaki abo najlepszy?

dobra to ide na poszukiwania nki z rsa :)

Aby jeszcze raz nawinac do pytania o momim kumplu.... on ma cos takiego
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

morze on mi udostepnic, jesli tak, jaki tani dekoder by sie nadawal?
 
AW: Jaki abo najlepszy?

Hi

możliwość udostepnienia przez internet odpada,
dosłownie jest tak jak opisane na aukcji allegro,
zakładam że przeczytałeś ją do końca i zrozumiałeś,

chyba że kumpel mieszka w mieszkaniu obok, to przez ścianę kabel i jest git.

HF
 
AW: Jaki abo najlepszy?

tym spliterem sie dzieli karte do 4 dekoderow , jak na zdieciach widac , karty do recivierow sa polaczone kablem ze spliterem ( drozsza wersja jest na wlan )

jezeli ktos ma karte w tym spliteze , i np. podaje jednym kanalem na jakis server , z servera przez net do innych bedzie dzalac , tylko poco taki szmelz kupowac , jezeli karte mozna juz w serveze dzielic na inne dekodery

to jest poprostu najtanszy i najszybszy sposub zeby se karte w domu podzielic

PS.
ten spliter nie dziala z nowymi kartami NC+ , tylko ze starymi kartami Cyfra+ !!!!!!!

nowe karty sa parowane z dekoderem , a spliter ich nie umi czytac !!!!!!!!
 
AW: Jaki abo najlepszy?

Dzieki. To ja rozumie ale kumpel to juz ma i uzywaja to co dziennie. On mi zaproponowal podac mi dalej jesli mu powiem jak to sie robi.
Teraz sie próbuje dowiedzieć czy jest taka możliwość bo jak ja to sobie wyobrażam taka karta ze splitera jest to samo jak by miał prawdziwą kartę która mi może jakimś dekoderem udostępnić.
Albo się mylę :)

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
Zurück
Oben