Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

2014 FIFA World Cup Brazil

ko ce osvoji sp 2014


  • Umfrageteilnehmer
    15
  • Umfrage geschlossen .
AW: 2014 FIFA World Cup Brazil

Nadao sam se finalu izmedju Nemacke i Holandije. Argentinci nisu zasluzili ni da dodju do cetvrtfinala. Zalostan je taj fudbal sto oni igraju.
 
AW: 2014 FIFA World Cup Brazil

pozdrav narode

messi ima da igra tango sa nemcima u finale. Arg-v-Mex-1-Messi-Tango_2471270.jpg

sta holandjane tice ispali su zasluezeno. pravda je pobedila!!! protiv costa rike zaboravili na fairplay u penalima

gledajte ovo ako niste jos videli. mozda je ovo gol bio???
[YOUTUBE]watch?v=43-EtYWhhAc[/YOUTUBE]

ovde cini mi se da je strelac vlaar imao dodir ramena sa loptom
[YOUTUBE]watch?v=DnuB4Pe70TA[/YOUTUBE]
 
AW: 2014 FIFA World Cup Brazil

e pa kod mene je bas obrnuto, ja nemogu onog mesija ocima vidit tako da moju bezuvjetnu podrsku u finalu imaju njemci (kad ni hrvatska ni bosna nisu nista napravile ovaj put)!!!
 
AW: 2014 FIFA World Cup Brazil

Ma kakav Brazil, Hrvatsku su dobili uz pomoc sudije. Nadam se veceras dobroj i otvorenoj utakmici. I bez penala, to je samo lutrija. Nemci ako veceras ne osvoje, nece narednih 50 godina osvojiti. Argentina nema sta da izgubi, finale je za njih puna kapa. Uostalom je po meni Di Maria bolji od Mesija.
 
AW: 2014 FIFA World Cup Brazil

ovog puta su nemci imali malo srece. u prvo poluvreme moze höwedes da dobije crvni karton zbog faula nad zabalete. u drugo poluvreme mogo bi i penal da bude kad je neuer srusio higuaina u kaznjenim prostoru a sudija svira faul protiv argentine:emoticon-0173-middl:emoticon-0173-middl . da ne nabrajam sanse od higuana i palacija kad su sami bili ispred golemana:emoticon-0179-headb
da ne krivim samo sudiju za poraz argentine nego i selektor argentine je usrao sa njegovih izmena. nerazumljiv potez sabella :emoticon-0172-mooni kad je menjao lavezzija i higuaina i ubacio aguera i palacija.
jbg tako je to ali ipak cestitam nemcima za titulu.
 
AW: 2014 FIFA World Cup Brazil

Cestitke. Zasluzeno osvojena titula, prikazali su najbolji fudbal tokom celog prvenstva.
A evo i razlog zasto su osvojili titulu:

BsK7dOoCYAAmGHh.jpg:small
 
Zurück
Oben