Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

upozorenje za korisnike total tv-a

AW: upozorenje za korisnike total tv-a

nema pravila karte staju na svim emulatorima , nesto se pokusava ako uspije bice dobro za sve nas , ako ne onda ima Digi zamjena
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

nemora znacit ako jos radi da nece da stane..koliko Citam sve vise
pisu daje stala na Cccam..eh sad neka radi ko sta hoce..
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

nista!posto ja imam digi :emoticon-0116-evilg spremite te vase jake karte,ako zelite nesto titlovano! :emoticon-0167-beer:
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Hi
Kod mene bas obrnuto bilo ,,,jutros stala na Oscam i bas sad opet sa 2 versije probao nema sanse dog na Cccam jos radi!!
@paradox pa mogao bi nam tu tvoju Digi jednu N liniju poslat:emoticon-0131-angel
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Pozdrav Drustvo
Evo da javim sta se meni sad desilo.....Mozda i neko nece povjerovati ali tako je.....
Pinkova karta koja mi je stala prije 3 nedjelje a nisam je ubacivao u Orginal resiver sam prije pola sata probao nabrzinu da je ubacim u DM800 (clone) posto sam najprije naopako stavio kartu u box okrenuo sam je i stavio kako treba,nakon 3 sekunde je dosla slika i poceo sam da prebacujem kanale i vidim da sve ide....Super obradovao sam se ali sam osjetio da nesto smrdi iz boxa i odmah sam izvukao kartu i vidim da je pocela da gori ispod chipa.Na srecu nije progorila i ostala je citava....
A sad ono najbolje: vec sat vremena mi rade svi Pink kanali na boxu iako karte nema unutra.Box sam gasi i ponovo upalio i cak sam ga novo startovao ali Pink radi bez problema.....Sta je tu moglo da se desi?????
Kao da sam kartu Tetovirao u citacu....
Da li je jos neko imao ovako nesto ili slicno?????:good:

sonyboys
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

Hvala Murati i ja sam skuzio sta je u pitanju...
Bar ce i neko moci da se nasmije kad to gore bude procitao...
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

kod mene je bio cccam 2.1.4 kada je stala i misliveo sam da je citac riknuo sto sam ga odavno frizirao u DB600 . posle toga sam je ubacio u orginal i kao sto ste rekli nije autorizirana to je bilo negde oko 8 ujutru mislio sam gore nemoze da bude od ovoga i ostavio dokle sam decu spremao za kindergarten, kada sam sisao dole oko 8:45 video sam da radi kao nova :good: kada sam se vratio ubacim je u drimu vidim da je prepozna i onda sam prebacio i cccam na 2.2.1 i ostale isprobao ali vidim da nece da cima sa nje ni najmanje kako da mu se dizna zapusila

ovo pise kod mene
card reader /dev/sci0
handled 584(0) ecms and 5(0) emms
Nds card 5212a

Entitlement info
00a 07-06-2011
008c 07-06-2011
00be 07-06-2011
0ff3 12-06-2011
0fff 12-06-2011
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

evo umene je ovako sta znaci one tri off 12.06.2011

cccam 2.2.1


card reader /dev/ttyUSB0
handled 14745(0) ecms and 12(0) emms
Nds card xxxxx

Entitlement info
00a 09-06-2011
008c 09-06-2011
0096 09-06-2011
00a0 09-06-2011
00aa 09-06-2011
00c8 09-06-2011
00ff 09-06-2011
011 12-06-2011
0ff0 12-06-2011
0ff3 12-06-2011
0fff 12-06-2011

pozz
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

jel moze neko da mi pomogne kako mogu da konfigurisem ttv kartu preko oscama?

meni je stala na cccam 2.2.1, pa bi hteo da probam sa oscam..

hvala unapred
 
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

pa sta pise murati?

jel ima neka razlika ako stavim karticu u originalni resiver ili nema?
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: upozorenje za korisnike total tv-a

MA i ja sam napravio update nesekiraj se nisi sam al sve u svemu do kne izidje neki cccam fix ili sta drugo nema nikakve veze za to jer kad vec imam karticu hocu barem ja da gledam u org. jel tako
 
Zurück
Oben