Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Klikpink

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Jeli neko od vas ovo probao?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

- Dovoljno je poslati SMS poruku sadržine “Pink” na broj 5500 i stiže vam šifra. Na veb-stranici klikpink.rs unesete svoj broj telefona i šifru i otvoriće vam se video-plejer preko koga možete neograničeno gledati sve Pinkove kanale gde god se nalazili. Cena poruke je 198 dinara i za taj iznos se dobija sedmodnevna pretplata, a do kraja godine u ponudi će biti preko 100 kanala.

Sto znaci treba doci samo do sifre, neko ko ce u Srbiji ili Crnoj Gori da uplati preko mobilnog.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Klikpink

Borko samo neznam da li ce raditi van Srbije i ako se dobije ta sifra,mislim da su se ogradili vec da nebude kao sto je bilo sa TTV Resiverima.
 
AW: Klikpink

Citao sam na drugom forumu da je tip van drzave jednostavno poskidao strimove, i prebacio na dreambox.
Interesuje me samo dali nje neko od vas vec sta probao.
 
AW: Klikpink

@bojanmrak
Kolega koliko ja znam nigde nepise SerbPink uostalom niko nikoga netera da gleda ono sto nevoli jednostavno prebacis kanal.Pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Zurück
Oben