Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pocetnik DB 500S, Clone

AW: Pocetnik DB 500S, Clone

decki hvala svima na pomoci,stvarno ste prva liga!sve je ok laufalo sa nezwerk kablom,instalirao sam gemini image 4.7,ccam 2.1.4,promijenio pasford na boxu,autorizirao hrt karticu!e sad dal je to sve sto mi treba za cs,naravno instalirao sam i cccam lines menager!?
hvala
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

treba da napravis host na dyndns i otvoris port u routeru za sharing!trazi od gazde da ti otvori cardsharing forum!tamo sve pise,da se ne ponavljamo sto puta!to je najveca glupost sto su ogranicili pristup tome!
 
host sam napravio,to je ok!kako bih trebao otvorit port na routeru?jel ima igdje opisano?inace imam router siemens GIGASET SE 361!da,mislim da je glupost sto su to blokirali,manje bi se spamalo po forumu!?
svakako hvala

:emoticon-0122-itwas
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ko je gazda da ga upitam?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

nasao sam kako otvorit port na routeru dal moze pojasnjenje sta trebam upisat u port?
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

i port je sredjen!!
decki dal ima netko voljan da isprobamo scharing,bar da vidim dal sam to ok sredio!
ako triiba nudim i svoju hrt karticu?
scharing forum mi nije dopusten jos pa samo ovako mogu zamolit!?
naravno na pn ako nemoze drukcije odgovor??
hvala
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

budemo srecni sto uopste postoji cs-podforum. na nekih forumima nesme se support davati za cs. kada useri imaju dovoljno postova otvori ce se to njima.

@kisisev

zamoleo bi te da koristis opciju za editiranje svojih postings koji pises zaredom. danke
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

Da bas kako je kolega sbanane naveo treba da budemo srecni sto imamo tu sekciju,jedno vrijeme su je htijeli skroz ukinuti radi sigurnosti ali su odlucili tu sekciju da ogranice sa 30 postova i np sa 500
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

pa ja bih bio sretan pre par godina npr.kada nisam imao pojma o cs-u!a zasto bih sada bio sretan,kada sve to znam sto tamo napisano!zbog toga smatram da je to glupo!valjda treba biti dostupno onome ko hoce da nauci!sta ce nama koji sve to znamo!ajd sad npr!covek cuo za taj cs,registrovo se na forum i hoce da nauci kako da to namesti!postavi pitanje,i sta da mu ja kazem!pisi jedno 500 postova i sve ce se to onda otvoriti i naucices!ili da pisemo svakom po naosob jedno te isto bezbroj puta!
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

@paradox

lideri foruma imaju razlog zbog cega je ograniceno. kako je tako je. moramo se stime pomiriti.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
za pomoc ima ih koliko hoces. ovo je tvoj thread. nastavi dalje ovde sa pitanja i dobices pomoc. jos par postings i videces onu sekciju sto ti dosada nije bila dostupna. kasnije mozemo ovaj thread tamo prebaciti.

pozdrav

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

znam da np (= non public) sekcija postoji . sta se tamo nalazi nemogu kazati.
mi dvojica trebamo jos nekoliko posta za tu sekciju. ;D:emoticon-0179-headb
 
AW: Pocetnik DB 500S, Clone

Majsore hvala na objasnjenju,nadam se da razumis moje nestrpljenje,ipak je to nešto novo za mene!
Imam još pitanja kad smo kod toga!
Zanima me dal Dm 500s clone može da se poveze sa topfiel 7700hsci,imam još taj resiever pa me zanima medjusobno povezivanje!npr da mi DBox otkljucava HD kanale a TPF ih reproducira na tv!??
Čitao sam nešto tako negdje??il sam krivo čuo?
 
Zurück
Oben