Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

momentalno nema mogucnosti za izcitavanje...dali ce to nekad postojat..nezna se..
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Danas instalirao Triax tda88 sa 2x twin best lnb. Maxtv 14db, Pink 9db Teamsat 13db. Znaci ne igra ulogu puno tip lnb-a.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

kvaliteta tanjura, precizno namjesten i tek onda LNB(po prioritetu gledano)
by the way meni je triax smece.... ima boljih antena za skoro iste novce...
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Meni Max-tv radi bez problema ali sad sam tio jos pogledati DM Sat na Transponderu 12593V ali mi tu resiver samo daje 0% signal. U ceme moze biti problem?
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

DM SAT - DVB-S 12593 V 02500 - 2/3 ovako izgleda frekvencija jeli identicna kod tebe ?
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Jasno ali mi nema signala na tom Transponderu. Treba sigurno antenu micati ali onda ce mi opet otici MaxTv koji nije bas tako lako bio nastimati. To mi nejde u glavu zasto MaxTV dobijem ali ovaj drugi Transponder ne a sve su na istom satelitu.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Tebi Antena nije namjestena 100 % , Max TV radi zato sto je simbolrata visoka 30000 a kod DM SAT niska 02500
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

hotte70
Pomjeri dole signal za 3 (12590) ako ti je newnigma, i onda ces imati i dm sat.
Ne moze se desiti da imas dobar signal na pojedinim transporderima a na pojedinim 0%.
Ako ti se desava isto i sa Atlasom, odnosno da mijesa Atlas i dmsat, onda ti nije tanjir dobro nastelovan.
Pozz prijatelju iz istog grada.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Hallo Haki66,

ok probati cu sa frekenvcijom 12590. Eto kad sam nastimao antenu samo sam pratio da MaxTV proradi a tu je bilo dosta posla. To je i meni cudno da neki Transponderi poput MAxTV-a normalno rade kao i onaj gdje su BN i OBn ili isto HRT4. A ovaj na 12.593 i 11.366 nema uopce signala....Nije tesko opet riktati antenu i ove transpondere isto naci ali bojim se malo da ce mi onda MaxTV nestati.

Kako tek sad vidim dobivam sve Transpondere sa H polarizacijom a oni sto su na V nikako. To mi nije jasno.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Ne, ne...LnB je novi. Mislim da u menü od resivera ima opcija gdje se nastima da LNB vata samo jednu polarizaciju ili oba i skojim naponom. Mislim da je tu problem....

EDIT:

Evo problem rijesen :D. Na resiveru je napon LNB-a bio nastimat na samo 18V a za oba polarizacije treba mijenjati na 18V/13V i onda nema problema vise.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

pitanje jedno ako smije (ev. odgovor na pm).. ako se iscita box kljuc iz modula dali kartica onda radi u drugom box? recimo sa oscam...
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

bog ljudi. ej meni je roknuo modul. buduci da zivim u njemackoj jer imam neke mogucnosti da ga dam propraviti ili zamjeniti?
 
Zurück
Oben