Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

dali je neko od vas ko ima originalnu karticu i modul vec produzavao Max TV i ako je kako. dali se moze online produzit kao naprimjer HD+. kod mene ce trebat oko uskrsa produzavat pa reko da se malo informiram.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

sad sam malo pogledo na ovom linku sto mi je ndh poslo i kako stvari stoje zasad je moguce produzit predplatu sam u t-com shopu

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

evo sad opet gledam na oficielnoj web stranici od maxtv putem sat karte i to stima da se moze sad zasad samo produzit direktno u njihovom shop-u.

citiram:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

mogu vam isto prejeftino preporuciti. covjek ce vam sve srediti!

kako god, bitno je da znamo kako i gdje.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

nove informacije glede produzenja maxtv karte, danas sam telefonirao sa t-com hrvatska i receno mi je da se karta moze produzit i online i to na sljedeci nacin. napisat email na sljedecu adresu (info@t.ht.hr) sa tekstom da bi zeljeli produzit predplatu za maxtv i onda od njih u odgovoru dobijes sta i kako da se napravi. ja sam upravo napisao email pa se nadam najkasnije sutra ili prekosutra odgovoru. kad dobijem odgovor onda cu javit kako i sta treba napravit da bi se produzila kartica!!!

eto tolko za sada....!!! :emoticon-0148-yes:
 
Ja sam svoju maxtv kartu produžio prije tri tjedna. Nazvao u THT rekao broj kartice i modula zatim su mi poslali online račun na email . Za telefonsko produženje potreban vam je OIB nemorate biti prijavljeni u Hrvatskoj. Pozzzz


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

jesul ti produzili kartu od datuma uplate ili od onog datuma do kojeg je bila aktivirana. ja nemogu pogledat dokad mi je aktivna karta jer na vusolo2 mi nepokazuje tu iformaciju u comon interface info!!!
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Meni je kartica istekla i kada sam nazvao u THT odma su mi otvorili kartu da mogu odma gledati. Broji se od toga dana kada nazoves tamo. Racun sam dobio posle dva tjedna na email i uplatio. Pozzzz..


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ocel to bit nesto....????

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Meni su rekli da mogu produzit ugovor ali mi nemaju gdje poslati racun pa bi najbolje bilo da produzim kartu osobno kad budem u HR!!! Pravo su zainteresovani za zadrzavanje musterija!!!
Malo sam im se nagovorio putem emal-a, a kopiju od mog zadnjeg email-a sam zakacio dole ispod pa ako se jos neko bude susretao sa istim problemima moze ga slobodno upotrebit!!!
Moj E-Mail:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben