Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Jer zna neko de mogu u njemackoj dobiti modul sa karticom?
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Mozes modul i karticu kupiti u okolini Stuttgarta. Pozzz

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

dali je komu poznato hoce li arena sport prenosit uzivo svjetsko prvenstvo u fudbalu iz brazila???
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

znam samo da ce hrt prenositi u hd!
ali kako izgleda samo putem dvbt-t :(
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

pozdrav. imam pitanje glede maxtv i to, imam orginalnu maxtv kartu sa onovnim extra programskim paketom i sad me interesuje dali bih ja mogao jos da uzmem HBO paket i ako da sta da napravim. kako da to odradim iz austrije???
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

mozes uzeti ali ne u Prepaid paketu. Samo na putem postpaid. Za to se javi ovima od prejeftino.com, oni ce ti to srediti. Dobro bi bilo da imas OIB, tako da nemoras ekstra placat neke ekstra usluge od njih ;)
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Pozdrav svima
Interesuje me ako umem Gigablue receiver i Max tv kartu da li cu istovremeno moc da koristim i cccam. Mislim Max tv preko CI+ modula i karte a ostalo preko cccam(c linija)?
Hvala ne odgovoru unaprijed.
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Bok!

Mislis da imas c-liniju i istovremeno MaxTV kartu? Ne bi znao zasto da ne bi radilo :)

Pozz
 
AW: MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Da to sam mislio. Imam je i preko CS Max tv Al mi jako šteka pa sam mislio još da kupim Max tv kartu. Da li to može da radi sve sa gigablue quad plus receiverom. Postoji podatak da radi sa gigablue quad Al ne postoji sa plus oznakom.
 
Zurück
Oben