Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HD receiver---sto kupiti???

kro

Ist gelegentlich hier
Registriert
10. November 2008
Beiträge
44
Reaktionspunkte
7
Punkte
8
Lijepi pozdrav svima!

Namjerno postavljam pitanje u ovom nasem ex-yu forumu radi iskustva sa nasim kanalima itd...

Trazim HD receiver koji je sposoban za CS.
Naravno CCcam je u pitanju.
Bilo bi super kad bi mogao i W-LAN ali nemora imati pod svaku cijenu.
Cijena do 150 eurona

Receiver bi uzeo za ujaka jer imam dreama 800 pa bi ga prokopcao na CS
Imao sam priliku isprobati Opticum 9600 ts Hd i mogu reci da sam pozitivno iznenadjen ali neotvara digi tv (barem ne rtl i nova ) preko cs-a.
Imate li kakvih iskustava i sta biste preporucili????

pozzz
kro
 
AW: HD receiver---sto kupiti???

Nisam nikad zagledao druge recivere osim Dreambox posto za nju ima i uvjek je bilo najvise stvari. Ali za Wlan ti mogu dati savjet. Ja sam imao preko USB i nisam bio zadovoljan. Nekad radi 10 dana bez prekida a nekad 3 puta dnevno puca veza. Kad se veza prekine nece vise automatski da uspostavi vec moram da startujem nanovo Netzwerk. Sad sam nabavio lijepu malu i jeftinu stvar
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
i dobija struju preko USB od Dreambox ali ima i Netzteil uz to. Funkcionise onda kao router samo sto ima jedno mjesto za Netzwerkkabel ali se moze prikaciti i normalni router bez wlan na njega i dijeliti na vise. Velicine je kutije cigara ali samo skoro upola tanje. U predzadnjem izdanju Computerbild je bila akcija od Computerbild i Cuberport i bas taj se prodavao za 20€ sa postarinom. Normalna cijena oko 35€ plus postarina. Zasada me sluzi super. Ili kupi Dlan, ali je malo skuplja solucija.
 
AW: HD receiver---sto kupiti???

da ne otvaram novi topic kakvo imate misljenje o octagonu 1008 i kako sve ove nase igrice idu na njemu kolika mu je stabilnost naravno u poredenju sa dm
 
AW: HD receiver---sto kupiti???

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

pozdrav prijatelju

jesi li ziv. mediallink black panther je alternativa uz opticuma. cena ti je slicna. linije mozes preko browsera (ie) ubacivati. sta se digi tice nemogu tacno da kazem da li radi preko njega. znam da radi sa medialink 9700. ali on kosta.

ps: video sam tvoju poruku. msn mi je blokiran. mozes me preko skype dobiti

pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: HD receiver---sto kupiti???

koga zmija ujede,taj se i od gustera plasi posle!ne bih uzeo kineza vise da mi poklone celi shangaj!
 
AW: HD receiver---sto kupiti???

Pozdrav svima,
kupio sam opticum 9600ts, sad bi tjeo da znam sta moram uradit da bi mogo preko interneta nase programe i sky gledat?

dario
 
Zurück
Oben