Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

jeftini receiver kao server za HRT

oberreiter

Ist gelegentlich hier
Registriert
15. April 2012
Beiträge
53
Reaktionspunkte
26
Punkte
18
Ort
Bayern
Hallo drustvo,

trazim sto jeftiniji receiver koji mogu upotrijebiti kao Server za CS.

Roditelji moje zene imaju HRT-Karticu i sada bi mi htjeli napraviti CS preko njihove kartice. Sada je naravno pitanje kako to sto jeftinije izvesti. Njezinim roditeljima nedonosi nikakvu korist pa bi mi preuzeli trosak za receiver. Naravno da bi voljeli da je sto jeftinije. Naravno ako uspijem im napraviti par programa preko nekog streama ili barem austrijance preko emu to nebi bilo lose.


Jeli moze posluziti slijedeci Reciever kao server?

Link Removed

dali je i na njemu moguce gledati neki stream? ili to ide samo na vecima? mislio sam ga preko w-lan repeatera spojiti sa fritzboxom. jel tu treba na jos nesto gledati ili nije bitno koji je router?

njima ne predstavlja HD neko znacenje. Samo je bitno da HRT dalje radi kako treba. sve sto je dodatno je super ali nemora biti. a granica bi bila 150€. Ali sto jeftinije to bolje. Jedino sto je vazno da Receiver radi stabilno i da onu nemaju problema sa gledanjem. Ako nama tu i tamo neradi Linija i nije toliki problem.

Gledao sam i pingulux od Edision ali citam da zna biti nekih problema sa instalacijom? Jel podrzava on uopce viaccess? Ili bi neki skroz drugi receiver preporucili?

Mi bi nama uzeli Link Removed da imamo i drugih mogucnosti. Jel netko zna jel na tom boxu radi i HD+ bez problema sa original karticom?


Nadam se da mi mozete pomoci!
 
AW: jeftini receiver kao server za HRT

najevtinija solucija ti ja taj clone sto si naveo da radi kao server i da je stabilan. jedino nisam siguran da li na njemu radi stream kako treba posto neradi niti na enigma2 kako treba.

pingulux radi kao client solidno. ne bi trebao da ima neki problema sa viaccess karticom. jedino sto ima sa vecinom image problema sa daljinskim. tu je najbolji image od pkt haarp od novembra 2011

sta se dm800se tice prva liga. hd+ radi sa najnovijem cccam bez problema kao i sa oscamom. naravno da je to favorit ali jbg on kosta

pozz
 
Zurück
Oben