Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

giga blue 800 hd se

AW: giga blue 800 hd se

uh sranje ja narucijo giga blue 800 eu plus zbog toga da moze da cita modul maxtv a i naravno da gledam preko njega
 
AW: giga blue 800 hd se

Ja nemam Max da bih probao. Ali sto se tice resivera ja sam veoma prijatno iznenadjen.
Slika je super. Ali brzina je stvarno nesto sto treba naglasiti.
Uvek su me nervirali rezliciti boxovi kod kojih moras da cekas u danasnje vreme sa danasnjom tehnikom.
Pa cak i Dreambox i ReelBox svi sparaju na memoriju i prozesore.
Gigablue Quad je za sad nesto sto sam odavno hteo da jedan resiver bude.
Pozdrav
 
AW: giga blue 800 hd se

pozdrav raja, posto sam kupio gigablue hd 800 se plus prvenstveno da bih gledao maxtv na njemu sa orginalnim abo (znaci ci+ modul i maxtv karta) i po mogucnosti da i dalje mogu sharen moju HRT i HD+ karte. al da budem iskren nakon 5 dana nikako da ustimam da mi i jedno i drugo radi u isto vrijeme. ako radi cccam a onda moram modul svaki put inicializirat da bih gledao maxtv. ako radi modul onda mi se jednostavno zakuje ccccam 2.3.0. probao sam u postavkama napravit Common Interface Zuweisung za modul i svaki put mi se srusi reciver. isprobao sam razne images (openMIPS, openATV, HDF Image i sad momentalno imam openVIX) al sa svakim image uvjek isti gore navedeni problemi. vec razmisljam da ga vratim i da si kupim najobicniji sat reciver sa CI+ utorom, ako neko ima kakav savjet bio bih mu jako zahvalan!!!

unaprijed zahvalan!!!!
 
AW: giga blue 800 hd se

Niko nista nezna, niko mi nemoze pomoc oko rjesenja ovog mog problema. Kakav je VU solo???

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: giga blue 800 hd se

Mislim da sam citao negde da i vu ima slican Problem. Jesi pokusao samo oscam da pustis da vidimo kako se onda ponasa?

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
 
AW: giga blue 800 hd se

Kao prvo hvala na odgovoru, a kao drugo samo sa oscam nisam probao. Morat cu danas kad se vratim sa posla jos i tu soluciju da isprobam. Ako nebude islo ni sa oscam onda reciver ide nazad i kupujem si najobicniji i najjeftiniji reciver koji ima CI+ utor jer kako stvari stoje ova kombinacija nemoze radit na linux reciverima.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: giga blue 800 hd se

I kao trece jucer sam vratio reciver nazad jer mi prikipilo vise. Sedmicu dana me handrilo i onda mi puko film pa sam vratio go*no. MaxTV radi u doticnom reciver samo ako nema nikakav emu instaliran, ako ima bilo kakav instaliran neradi kako treba.

Gesendet von meinem CINK PEAX 2 mit Tapatalk
 
AW: giga blue 800 hd se

Prijatelju obrati se muratiju on je expert za gigablue
 
AW: giga blue 800 hd se

Pozdrav drustvo
E imao bih i ja pitanje sto se tice Giga Blue HD 800 ue Plus,htio bih da mu ubacim HDD u box ali nisam siguran da li 2,5 ili 3,5 zoll???
Ako neko zna kako i sta mi sve treba bio bih zahvalan na Informacijama.

pozz
sony
 
Zurück
Oben