Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DIGI TV - RSA si BK

AW: DIGI TV - RSA si BK

Sal si bine ai venit Florynsv

Inca nu am auzit de solvent sau diluant
In fisierul "jkeysdef" este prg cu care iti scoti ce iti trebuie
Depinde de la caz la caz sbox are timp de raspundere mai mic decät la oscam
Eu personal am in Oscam si sänt multumit
 
Mersi de raspunsuri, voi cu ce indepartati rasina aia totusi?
Banuiesc ca o freza de dentist ar fi cea mai buna, numai ca mai greu de facut rost de asa ceva.
Ar merge indepartata cu asa ceva?
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Sigur dar schimba in loc de piatra pune o freza
 
Despre o solutie care sa topeasca asa ceva s-a mai discutat si pe alt forum,s-a ajuns la concluzia ca daca ar fi ceva care sa topeasca betonul ar fi bun,dar probabil v-a topi si procesorul.:)
Nu trebuie dat jos radiatorul,nu incurca.Trebuie rabdare,ochi buni,indemanare si poate putina legatura cu electonica pentru a lipi firele.Trebuie sa stii si cum sa iti pregatesti firele dinainte (prin cositorire),etc.Daca ai prieteni unde trebuie poti schimba coserva in cazul in care faci o prostie.
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Incearca la sasiul recului
Sau te referi la mufa Lpt ?
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Hallo!
Kann mir jemand sagen wie ich aus dem humax digi III den rsa und bk rauslesen kann um meine digi karte in der dream zu betreiben`?
Sry ich kann kein rumänisch!!!!
Nobody is perfect!
LOL
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Hallo

Vom humax3 leider keine konkrete Informationen


mfg
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

und kann ich die karte in einen anderen receiver machen wenn ich sie aktiviere?? ich hatte die karte noch nicht im humax digi drin! die karte ist also noch neu!
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben