Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dali je moguce da se update tv total kartica u dm

novitec

Ist gelegentlich hier
Registriert
28. November 2008
Beiträge
47
Reaktionspunkte
5
Punkte
28
Zdravo drusto:drinks:
gledao sam malo kroz forum ali nisam mogao da nadjem na ovu temu nista dali je moguce u DRIMU da se kartica updata od totala ili mora da ide uvek u orginalca da se osvezi ? (DM600)

pozdrav svima i hvala unapred na strucnim savetima :emoticon-0150-hands
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

kod mene vec dve godine radi sto u dreamu,sto u smargu i samo se vise kanala pojavljuje,ne treba tu nikakav update!
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

hmm
:emoticon-0138-think
evo kako je bilo
bio sam na odmoru kada sam se vratio datum je prosao za update (regenerisanje ) ,ok ostavim ga preko dana i cele noci na kanalu od jednog od pinka jer imam full paket (oni drugi su radili obicni) nista se nije desilo i tek kada sam ga ubacio u orginal posle dobri 10-tinu minuta proradio i onda sam ga vratio ponovo u drimu.
sledece regenerisanje kako pokazuje sredinom oktobra :^o): gde mislim da nece opet da uradi jer kada sam prosirio paket na pocetku maj ili juni neznam tacno bas ali nije hteo da pokrene ove dodatne kanale sve dokle ga nisam ubacio u orginalca, pa sam mislio da sam mozda neki red zaboravio da upisem i da zbog toga ne regenerise karticu :emoticon-0174-bandi
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

zdravo..

To ide ovako..znaci kad se Karta negleda onda pada u tako zvani standby modus..gdje se tek pokrece nakon Update sto je vec poznato..sad ja neznam kako su oni tebi Registrovali te nove Pakete jer ti imas u Cccam toolu Info PHP gdje ti stoje Provideri vidi tu dali svi pocinju sa istim parametrom..
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

ako ti je u newcs-u nece povuci update nikad bez original resivera, a na cccam ide samo sto trebas staviti par F linija 2 0 1 , eh sad ima jos jedna caka da ne cekas kad je ubacis u original resiver tih 10-15 minuta to mozes odraditi za minut , ovako :
ubacis kartu u njihov original resiver i kad ga upalis pojavi se instalira se molim sacekajte 2 puta pritisnes back tipku na daljincu (ili onu uvrnutu strelicu) i brzo kucas 2485 i on ide do 100% ubacuje update,kasnije se resetuje , upali ga ugasi stavi na neki kanal i radi sve kao satic
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
to je mozda moj problem jer taj reciver se skoro ne upotrebljava stoji u standby i sluzi najvise vremena kao da deli sa drugima a slabo kada gledam na njega a ovo sa php neznam ali stoji ovako
Entitlement info
008c 04-11-2010
00be 04-11-2010
0ff3 04-11-2010
0fff 04-11-2010
i dotle radi kada dodje datum oni se ugase ali samo ovi dotani mislim
da su ovi dva zadnja od pinka a ostalo radi sada sam poslusao savet od janicara da posle f linie stavim 2 0 1 pa videcemo dali ce da se primi :whistle2:
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

da to u svakom slucaju ce da pomogne,vec ako negledas preko tog Boxa onda je logicki da nece ni da povuce Upadte..ti trebas u svakome slucaju da upises par tako F: i neces imati brige...
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

sve je to ok,ali ja imam problem da u orginal reciver dobijem poruku da ova tv total kartice nije autorozivana za ovaj dekorder.I sta sad da radim a celo vreme radilo sve
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

nemoguce isti box ali nine blokirana juce radila jos a placeno za celu godinu unapred
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

eh onda je nesto sa Karton..ili riknula dok je ne prepoznava orginal Box..Karta i Box su povezani kao sto se vec zna..i tako BOX prepoznava odmah Karte cim se stavi u Slot..vidi daje nisi slucajno okrenuo naopako..
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

Nazovi samo u Total TV Service

I kod mene je tako bilo, pa sam zvala i oni su za sec aktivirali sve.

Trebas da stavis u Orginal Box Nazoves ih o ini ti reknu da ides na kanal 22 i za sec ce ti slika doci.

Pozzzz
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

:read:evo prosao je taj 04.11.2010
i kao sto sam vec pisao danas nema nista i ako sam u f moja 2 box-a aktivirao da mogu mu pomazu oko update
ali dobro, probao sam s ono 2485 od janicara, jeste update napravio ali nece da radi sada stoji vec preko pola sata uvek je greska (4) i treba da ih zovem pise ali jos malo cu da sacekam pa da vidim sta ce da bidne nemam volju da ih zovem neznam dali ima neki kanal prednost kod kojega brze dobiva taj ping kao naprimer sto kaze switti da su mu rekli da prebaci na 22 ili je tehnicar taj samo hteo da ga posalje preko te frekvencije i da nema veze na kome kanalu normalno stoji da bi update napravio
pozdrav svima:whistle2:
 
AW: dali je moguce da se update tv total kartica u dm

radi, gde iskren da budem posle pola sata poceo sam da sumnjam od najgoreg (karta riknula) ali u ovom slucaju je bilo samo pitanje vremena, a sad mu dugo vremena trebalo, ostavio sam ga i radio prosao par puta pored pogledao nista stoji da se pozove servis sa greskom (4) sve crno nista :read:ja hteo da krenem u kupovinu i ono kao da se cuje nesto :emoticon-0184-tmi: pogledam i ono radi necu sada da preterujem ali mislim da ovoga puta cak i preko 2 sata trajalo nisam merio ali dugooo mu trebalo da ga updata
 
Zurück
Oben