Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Barborka

anton1963

Spezialist
Registriert
18. Dezember 2009
Beiträge
507
Reaktionspunkte
421
Punkte
123
Ort
bei meiner Frau
servus
wszystkim gornikom bylym i terazniejszym wszystkiego najlepszego!


- - - Aktualisiert - - -

:emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
AW: Barborka

Ty "diabolku" z opolskiego normalnego imienia nie masz
A "hanysy"napewno "swietuja" i gorzola sie leje strumeniami
Wszystkiego najlepszego WOM ZYCZA!!!!!!!!!!!!!!!! z Rzeszowa
Stachu
 
AW: Barborka

dzieki za zyczenia dla wszystkich görniköw ale zapomnoelismy o zyczeniach dla Barbary , patronki görniköw i bardzo popularnego iímiona w Polsce, przed laty, . Ja jestem görnikiem, sorry bylym görniliem, po 5 latach nauki i osiegnieciu tytulu technik görnik musialem zrobic tzw przymusowa praca po skonczeniu szkoly jako technik görnik. Po 3 miesiacach i 21 dniach pracy na dole, dla nie släzokow, w kopalni , ze wzgledu na problemy ze wzrokiem nie zostalem dopuszczony do dalszej pracy na dole. Z mojego rocznika , ktöry skonczyl technikum z 21 maturzystöw zginelo na dole, kopalni, 9 kolegöw.
TYM KUMPLOM TRZEBA SIE TERAZ UKLONIC;BO NIE MOGA Z NAMI TERAZ SWIETOWAC.
A dla wszystkich Barbar, matek, zon , cörek , wnuczek, pra prapra wnuczek Sto Lat. Dla innych kobiet takze Sto Lat
 
Zurück
Oben