Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Unitymedia

jimmi12

Newbie
Registriert
23. September 2008
Beiträge
14
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Czolem!Mam pytanie .Chcialbym przejsc na Unitymedia Telefon oraz internet .Kabel laczacy gniazdko i rutera jest bardzo krotki czy istnieje mozliwosc go przedluzenia? Gnizdko mam w pokoju a polaczenia telefoniczne w przedpokoju!
 
AW: Unitymedia

im dluzszy kabel , tym gorszy sygnal , ale jest mozliwosc przedluzenia

pytanie , poco chcesz podlaczac gniazdko telefoniczne w scianie z routerem ??

w UM telefon sie podlacza do rutera , a nie do gniazdka w scianie
 
AW: Unitymedia

Mi chodzi o to ze gniazdko z unitymedia mam w pokoju a ja chcialbym miec telefon w przedpokoju . Kabel laczacy gniazdko jest krotki .Moze to niejest madre z mojej strony ale router tez chcialbym miec w przedpokoju .
 
AW: Unitymedia

ten kabel miedzy gniazdkiem a routerem to jest zwykly kabel antenowy , kup se na metry tyle ile potrzebujesz i postaw ruter tam gdzie chcesz

mozesz tez zostawic router na tym orginalnym kablu i kupic nowy dluzszy kabel do telefonu , niestety nie ma mozliwosci podlaczenia telefonu z routera przez to gniazdko co masz w scianie w przedpokoju
 
Zurück
Oben