Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

Beastmaster

Best Member
Boardveteran
Registriert
9. Oktober 2008
Beiträge
3.701
Reaktionspunkte
12.362
Punkte
383
TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

IMG Removed

Satelitski program TV Hayat iz Sarajeva juče je u popodnevnim satima konačno startao na poziciji 16 stepeni istočno.
Iako se u početku špekulisalo oko toga da će Hayat TV naslijediti frekvenciju TV B92 na istom satelitu ( 12625 GHz ) to se ipak nije dogodilo iako je B92 prije tri dana napustila pomenuti transponder. Naime Hayat SAT je startao na frekvenciji koja je prije desetak dana najavljena iz uprave TV Hayat. No i dalje ostaje otvorena mogućnost da se zemaljski program TV Hayat pojavi na bivšoj frekvenciji B92.

ntvhayat.jpg


Parametri za Hayat SAT na Eutelsatu W2 su:
Frekvencija: 11.067 MHz
Polarizacija: Horizontalna
Symbol Rate: 2.442 Mb/S
FEC: 2/3
Kodiranje: viaccess
 
AW: TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

Hi
imam orginal hayat kartu ali nece mi da radi na dm800
jeli mogu da se nesto uradi da viccess karta radi na dm800.

Hvala unaprijed.
 
AW: TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

Imaju dva hayata
1 je hayat BiH
2 he hayat Sat
Nova frekvencija je 12640 MHz
Polarizacija vertikalna
Symbol rate 6 510
FEC 2/3

poz.
Boss
 
AW: TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

Kod mene neko vrijeme ide sve ok ali poslije nekog vremena se ber povecava i dode do kvarenje slike dok ostali programi na eutelsat idu bez problema.
 
AW: TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

Trenutno mi se desava samo kod Hayata a znallo se i prije desavati na thoru i eutelsat-u a problem sam rijesavao ponovnim skeniranjem.


Sto se federalne tice nista cudno jer se zna desavati ponedeljkom kad je 60 min ili kad su neke politicke emisije.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: TV Hayat SAT startao na Eutelsatu W2

Hayat je ukljucio na w2 eutel i Hayat BiH kanal koji se nalazi i na Amosu 4w
pod req:

12640 MHz
Polarizacija vertikalna
Symbol rate 6510
FEC 2/3


Za sve vlasnike Hayat kartice koji su imali Hayat sat a, ne Hayat BIH program, sad mozete i da pratite ovaj program stim sta nazovete Hayat na broj:

00387 33 271 110
ili mailom
pretplata@ntvhayat.com
date vas serijsiki broj kartice i za 10-15min. stavite na kanal Hayat BiH da vam se izvrsi autorizacija..
Dreambox useri:
uradite gboxom autorizaciju, najbrze i bez ikakvi problema ide...
 
Zurück
Oben