Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Tu dai mie - Eu dau tie

AW: Tu dai mie - Eu dau tie

L-ai citit ai scris rsa Key pe kartelä ?
bk iti trebuie numai daca cartela este platita la zi, ca sa o poti folosi in alt receptor, decat cel de la digi
cccam+newcam
mai trebuie in cfg sa pui codul si vizionare placuta
Da eu vreau s-a fac s-a mearga cartela originala (N2) si cu abo.platit in Dream.Atita
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

daca se poate vreau sa intru si eu in joc .Nu am inca nimic de dat ,dar se va schimba in curind.
Dupa cite am vazut ne cunoastem deja intre noi,majoritatea.:good::good:
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie


Salut Black Angel,

ai Digi in Local sau in ce Hop?

Poate ajungem la o intelegere......

Salutari

Nesta
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

sorry- am Abo la ce ai spus tu
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

PSaca ma ajuta cineva cu extragerea RSA si Bk din Hyundai 1160 + N3card, primeste acces gratis la ambele servere. Cardul va fi adaugat pe server 2.

este in lucru- numai sa im rezolv prima data Dulcele care trebuie sa il primsc sapt viitoare

dupa aceea ne mai citim :aha:
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

PSaca ma ajuta cineva cu extragerea RSA si Bk din Hyundai 1160 + N3card, primeste acces gratis la ambele servere. Cardul va fi adaugat pe server 2.


Sal

Spune unde ai ajuns ca sa stiu de unde sa incep sau nu ai inceput deloc ?
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Teoretic toti au reusit
La mine ai sa vezi saptamäna viitoare cänd imi termin treaba in hop 1da numai mosc nu imi mai fac abonament la Digi
Acum sint la Pescuit o saptämäna
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

si eu pe Marti o sa primesc Dulcele

si dupa aceea ma apuc si eu de HSS, sa imi faci o poza- sa vad unde treebuie sa dau cu Flexu si Tirnacop .

Mie a spus cineva ca trebuie neaparat Cartela de la Box.

Alta cartela de la alt Receiver NU merge ??- asta nu mai stiu.
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Buna, sunt nou aici in coltul romanesc..

Ati reusit sa extrageti RSA si BK din Receiver pentru DIGI ?
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

emile- si unde o tii cartea ??

in care dulap - sa stiu in care sa caut
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…