Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Tu dai mie - Eu dau tie

Black_Angel

Premium
Registriert
11. Januar 2008
Beiträge
926
Lösungen
1
Reaktionspunkte
221
Punkte
123
salutare Fratilor sau mai bine scris - Dragi Romani

ce ati tine - daca am face si noi intre noi un mic schimb de experintza - cu cei ce au Dreamboxuri ?? sau alte Boxe care suporta niste treburi ???
care este la ora actuala in gura fiecaruia ???

Sper ca intelegeti ce vreau sa spun cu treab asta :dfingers:
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Hallo Black_Angel

Cum sã participiu si eu la experienta asta, cã de ocamdatã nu mai am pe nimen în Rom, care ar putea face o comandã pentru o cartelã.
Sau ce fel de Cartelã îti mai lipseste care pot si eu sã o Organizes de aici.

Mai dãmi un svat.:good:
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Sincer sa fiu nu inteleg ce vrei sa spui :JC_hmmm:
da mä gändesc ca poti sa scrii linistit mai pe sleau aici nu säntem la Nachtfalke si tu si Hermannstädter stiti lucru ästa nu :D
Daca e vorba de linii oricum le schimbäm prin pn
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Dacä e de schimb schimb cu placere am Orf-ul in local si in hop1 destule in special cele din ro da ma incurc numai cu ping bun
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Daca e vorba de dream ...ccam....linii....ma intereseaza si pe mine schimbul de experienta!Deocamdata am trecut de faza de indepartare a rasinei de pe pini la un 1160,daca reusesc si faza cu bk-rsa e ok,am un card in local si apoi de la prieteni mai multe in hop 1,deci pot sa dau mai departe....dar....nu prea am gasit pe net ceva concludent legat de bk-rsa(pin 115 legat la masa pt jtaq mode?)sau nu stiu eu unde sa caut, nu de alta da raman fara conserva si in tara nu aj asa repede...deci....are cineva mai multa experienta sa ma poata ajuta cu niste sfaturi sau....e verboten?!!!!!!Bafta la toti romanii si spor la sharuit!!!!
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


:D chiar la tine m-am avut referit emile - ( si ai inteles bine ce am vrut sa scriu cu acest tread )

vazind Steagul Austriac

daca ai Cccam si doresti sa imi trimiti careva ID de Messenegr - putem continua acolo

Pe hamax il iau la mine - dar deocmdata este OFF - Serverul lui ca foloseste Nabilo ca si mine
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

ok,acu am inteles,multumesc mult emil1 pt ajutor,cred ca nu se poate dezvolta acest subiect aici,pinii sunt curat ca lacrima si intacti,am toata aparatura necesara,nu-i problema asta !culmea este ca nu putem sa receptionam in conditii civilizate programele tv care le platim si ni se impune sa folosim niste asa zise recivere care poate ca multumesc niste oameni care poate nau habar de receptia prin satelit! eu unul nu fac asta pt bani,dar ce sa fac cu o conserva la o antena cu 8 sateliti si tv-uri full hd? salutare prieteni,sa auzim numai de bine!!!
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

AKTA- merge bine cu Viacces modul

Focus Sat asi fi eu curios- ptr. ca pe Dream arata bine Vorschaul

PS: dar vasi ruga - sa va tineti de Tread ca deviem-
 
AW: Tu dai mie - Eu dau tie

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Vezi ca tema Digi-J-tag am mai avut-o aici :https://www.digital-eliteboard.com/threads/48119 ,si eu am pilit pinii si chiar citit cu J-tagul dar m-am impotmolit aici (drept s-a spun nu mai am nici un chef de digi )vroiam s-al fac sa mearga pe Dream mai mult pentru a m-a convinge ca merge.Se tine asa de secret treaba ca nu mai am nici chef, nici timp de experimente.Eu platesc Digi din ziua cind a aparut.In RO tot amator-ul a reusit sa-l faca s-a mearga pe Dream ,problema e ca eu am jurat acum vreo 4 ani ca nu mai pun picorul asa repede in RO.Poate peste vreo 10 ani.(cind e gata autostrada pina la Timisoara probabil ).
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben