Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Trazim pomoc / savet Diseq

James_28

Ist gelegentlich hier
Registriert
17. September 2009
Beiträge
88
Reaktionspunkte
14
Punkte
8
Ort
SCHWEIZ
Zdravo svima koliko vas imas Imam sledecu situaciju kod jednog drugara. Stanbena zgrada koju ima Antenu na krovu ( 13 * / 19 ) i Diseq nije pristupacan , nego viri kod zida samo uticnica za Sat . A sad moje pitanje Hoce da mu se stavi jedna antena na Balkon ( za Thor ) i da spojim na Isti dreamb. Dakle po logiki spojim jos jedan Diseq 2 / 1 A koju konfiguraciju staviti ako ... Sad je Config u Dream 800 Port: A 19 / Astra Port :B 13 / Hotbrid Pa kad spojim to sa tim imalo bi na Diseq 2 / 1Port A: 19 + 13Port B: 1* Thor A koliko sam video moze se samo jedan Satelit izabere po portu ... Kako bi ste vi resili ???
 
AW: Trazim pomoc / savet Diseq

Moras ubacit izmedju uncommitted diseqc tu spojis taj kabel od 19/13 na LNB 1 i od Thora na Lnb 2 i kabel do recivera u sredinu di pise reciver, i onda prebacis koju sat ZF ebene trebas, treba jedan od ovih da moze Spaun SUR 211 ili Spaun sur 420

pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet:
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…