Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TomTom

amra1999

Ist gelegentlich hier
Registriert
16. April 2010
Beiträge
43
Reaktionspunkte
17
Punkte
28
Veliki pzdrav..:)
Imali koja dobra dusa da mi pomogne da bolje osposobim(a znam da moze):)ali neznam kako:emoticon-0126-nerd:??moju novu navigaciju TomTom Xl IQ routers XL350-2GB TTS
Prvenstveno me interesuje nova karta za centalevropu(Nemacka) kao i nase bivse Republike..kao i mogucnost otkrivanja blizaparata..Interesuje me i koji se program koristi i koji soft??
Unapred hvala:)
 
AW: TomTom

Ja imam Navigon. Kad sam ga kupio dobio sam i CD. Taj program sa CDa sam instalirao i preko njega mogu sve da radim. Znaci da ubacujem karte od cele Evrope i da ih obnavljam. Tako isto i sa radarima. E sad neznam kako je sa TomTom? imas li neki CD pri ruci?
 
AW: TomTom

Hvala na odgovoru Borko ...Znam to..Mene interesuje kako ubaciti drugi soft i kako..Pozdrav:)
 
AW: TomTom

alo amra

i ja vec citam danima kako mogu to da updatam. nemogu nikako neki dobar anleitung da nadjem. imam falk i nasao sam karte. ali sta sve jos treba? hmm... keine ahnung.

ajte useri, vip's i modovi pomazite nam:thank_you:
 
AW: TomTom

:) Hvala ti na odgovoru...Imam osecaj da ce mo ipak uspeti i neko se javiti za realnu pomoc..Veliki pozdrav..
 
Zurück
Oben