Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

TomTom

amra1999

Ist gelegentlich hier
Registriert
16. April 2010
Beiträge
43
Reaktionspunkte
17
Punkte
28
Veliki pzdrav..
Imali koja dobra dusa da mi pomogne da bolje osposobim(a znam da moze)ali neznam kako:emoticon-0126-nerd:??moju novu navigaciju TomTom Xl IQ routers XL350-2GB TTS
Prvenstveno me interesuje nova karta za centalevropu(Nemacka) kao i nase bivse Republike..kao i mogucnost otkrivanja blizaparata..Interesuje me i koji se program koristi i koji soft??
Unapred hvala
 
AW: TomTom

oko tomtom ti nemogu pomoc jer ja imam garmin ali pogledaj na ovom Link Removed-u. tu ces nac sve sto ti treba za tomtom navigaciju.

POZDRAV!!!!
 
AW: TomTom

bas steta:emoticon-0126-nerd: da nema nikog za pomoc...
 
AW: TomTom

Ja imam Navigon. Kad sam ga kupio dobio sam i CD. Taj program sa CDa sam instalirao i preko njega mogu sve da radim. Znaci da ubacujem karte od cele Evrope i da ih obnavljam. Tako isto i sa radarima. E sad neznam kako je sa TomTom? imas li neki CD pri ruci?
 
AW: TomTom

Hvala na odgovoru Borko ...Znam to..Mene interesuje kako ubaciti drugi soft i kako..Pozdrav
 
AW: TomTom

alo amra

i ja vec citam danima kako mogu to da updatam. nemogu nikako neki dobar anleitung da nadjem. imam falk i nasao sam karte. ali sta sve jos treba? hmm... keine ahnung.

ajte useri, vip's i modovi pomazite nam:thank_you:
 
AW: TomTom

Hvala ti na odgovoru...Imam osecaj da ce mo ipak uspeti i neko se javiti za realnu pomoc..Veliki pozdrav..
 
AW: TomTom

najbolje postaviti temu tamo gore gde se navigacija nalazi, tu ima dosta strucnjaka.
 
AW: TomTom

alo amra

i ja vec citam danima kako mogu to da updatam. nemogu nikako neki dobar anleitung da nadjem. imam falk i nasao sam karte. ali sta sve jos treba? hmm... keine ahnung.

ajte useri, vip's i modovi pomazite nam:thank_you:

Zdravo,
moje prvo pitanje je koji falk imas,a drugo dali bi hteo neki drugi Soft da instaliras na primer Igo8?Ima veliku pokrivenost za Balkan.
pozz greffen
 
AW: TomTom

Hallo,
drugi Soft osim tomtom nemoze,navigacija radi samo sa tim Soft-om.Nazalost ni ja ti nemogu pomoci jer ja radim samo sa navigonom,igo i medionom.
pozz greffen
:emoticon-0148-yes:U svkom slucaju hvala ti greffen..Valjda ce se neko naci za pomoc..u globalu ovde na nemackom forumu za tomtom ima sve lepo objasnjeno ali bas i ne kapiram ovaj nemacki...:emoticon-0107-sweat:emoticon-0107-sweat:emoticon-0107-sweat
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…