Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Sziasztok Magyarok

AW: Sziasztok Magyarok

Szia
Ez igaz, a cccam 2.3.0 nem frissiti a kártyát. 2-3 hetente hivom öket a kártya fissitése miatt. A napokba ha ráérek megprobálom az Scam-ot.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok Magyarok!

Nem tudok Németül sajnos, viszont ezen az oldal nagyon jó!
Be is regisztráltam mikor megláttam a magyar topikot...
DVD lemezes navigációban nem tudom tudna-e valaki segíteni?
(Blaupunkt Travelpilot EX-V Coach Professional) lenne szó
Ebben a témában kezdő vagyok, így minden hasznos segítséget el fogadok!

Üdvözlettel: csaba
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia
Mijen auto, évjárat?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:

Edddig egy vu+ duo-t használtam, a CCcam 2.3.0 szépen müködött a magyar UPC, az osztrák ORF kártyával és a CS-el.Most szeretnék egy vu+ solo 4k-t használni.Itt sajnos csak OSCAM van, CCcam 230 nem megy az ARM Processor miatt.
Az ORF kártyát sikerült elinditani az OSCAM Butler-el.Az UPC kártya az OSCAM-al nem müködik, csak az ICE ORF modullal.Sajnos a CS C Line sem megy.Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell az OSCAM-ot beálliítani?

Üdv
István
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

Szia

Hogy néz ki az eddigi Oscam beállitásod?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello Dénes,

Sajnos az Oscammal egyáltalán nem ismerem ki magam. A vu+ Fórumban ezt a Reader-t javasolta valaki a UPC kártyához:

[reader]
Label = UPC
Protocol = internal
Detect = cd
Device = /dev/sci0
Group = 1
caid = 0d02
ident = 0d02:000000
emmcache = 1,3,2

Ezt bemásoltam az Oscam Serverbe, újra startoltam, de még mindig nem megy. A CCcam.cfg- hez, amit a C Line miatt használtam korábban a Duo-hoz, találtam egy CCcam/Oscam konvertert, átalakítottam, de ne tudom, hogy innen hogyan tovább.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Szia

Jó lenne ha az egész config-ot az orf-el eggyüt elküldenéd.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Az ORF-el nincs probléma, az OSCAM Butlerrel kiválasztom az ICE-t, a Camot újra startolom és müködik. A vu+ fórumban javasolták hogy a Device = /dev/sci0-t írjam át
Device = /dev/sci1- re, de sajnos úgy sem indul be, a magyar kártya egyébként müködik az Irdeto ORF Modullal.

[reader]
Label = UPC
Protocol = internal
Detect = cd
Device = /dev/sci0
Group = 1
caid = 0d02
ident = 0d02:000000
emmcache = 1,3,2

[reader]
label = ORF-ICE
description = ORF-ICE (Cryptoworks)
caid = 0D95,0D98
mhz = 600
cardmhz = 600
emmcache = 1,2,2
protocol = internal
device = /dev/sci1
group = 2
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Sziasztok Magyarok

nem tudom hogy ez menyire segit de ez még hiányzik szerintem
mhz = 357
cardmhz = 357
 
AW: Sziasztok Magyarok

Device = /dev/sci1 felsö Slot
Device = /dev/sci0 also Slot

 
AW: Sziasztok Magyarok

Kösz, majd kifogom próbálni. Azt tudod, hogy hogy lehet egy C Line-t, amit eddig a CCcam-al használtam, az Oscammal tovább használni? A Converter-el már átalakitottam, de hová kell ezt bemásolni?
 
AW: Sziasztok Magyarok

Sikerült beinditani az UPC Kártyát, a readernek így kell kinéznie :

[reader]
Label = UPC
Protocol = internal
Detect = cd
Device = /dev/sci0
Group = 1
# caid = 0d02
# ident = 0d02:000000
emmcache = 1,3,2

Tehát csak a raute hiányzott kétszer.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Akkor ki is törölheted mind a kettöt mert a raute=auscomadiert tehát fölösleges.
Biztos hogy 0D02 ? Az enyém 0D97, a webif-ben meglátod hogy mejik CAID-ot hivja le.
Örülök hogy sikerült, nekem nem jött ösze, én is megprobaltam.
Nekem más a felállás, Igel easymaus-al serverként és gigablu client.
 
AW: Sziasztok Magyarok

Hello,
memetorszagban elek es szeretnem a digi tv-et nezni ) par evvel ezelot meg lehetett ugy hogy havonta beütötted az uj kodot es ment .Most van egy smart tv-m es avval neze a "balkaniyum.tv" superul funkcional igaz hogy havi berletet kell fizetni de sok ex-yu rogram van rajta es megeri ezert gondoltam hogy meglehet hogy a digi tv is igy müködik de sajnos meg a neten nemtalaltam semmi hasznalhato infot ( Remelem hogy tud valaki segiteni
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…