Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sky DE z kanałem Sky Cinema Family Adventure HD

dodo83

Super-Moderator
Teammitglied
Registriert
3. Oktober 2008
Beiträge
35.426
Lösungen
5
Reaktionspunkte
34.457
Punkte
1.093
Ort
W
Sky DE z kanałem Sky Cinema Family Adventure HD

źródło: obs/Sky DE/satkurier.pl

64475.jpg


Od 17 do 26 sierpnia br. Sky Deutschland uruchomi w miejscu Sky Cinema Family okazjonalny kanał Sky Cinema Family Adventure HD. Będzie można w nim oglądać przez całą dobę filmy przygodowe.


64474.jpg



19 sierpnia o godz. 20:15 odbędzie się premiera filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Użytkownicy Sky Q będą go mogli obejrzeć także w jakości UHD. A dzięki Sky Go będą mogli cieszyć się rodzinnymi hitami podczas wakacji, także w innych krajach Unii Europejskiej.

Sky Cinema Family Adventure HD pokaże także filmy z Robinem Williamsem „Jumanji” i „Hook” i „Noc w muzeum” oraz inne hity, takie jak „Charlie i fabryka czekolady”, „BFG: Bardzo Fajny Gigant”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, „Atramentowe serce”, „Dary Anioła: Miasto kości”, serię „Artur i Minimki”. Nie zabraknie klasyków: „Stań przy mnie” i „Kevin sam w domu”.
 
Zurück
Oben