Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Sklep w Polsce

dodo83

Teammitglied
Registriert
3. Oktober 2008
Beiträge
35.426
Lösungen
5
Reaktionspunkte
34.457
Punkte
1.093
Ort
W
Zna ktoś może jakiś "dobry" Sklep w Polsce gdzie można dostać Kartę Polsat razem z RSA i BOXKEYem,
w okolicach Opole - Kedzierzyn - Raciborz
 
alegro , ebey.pl , albo szukacie czegos na abonament ?

jak abonament to potrzebne polskie dowody osobiste z zameldowaniem w Pl.

jako preypeyd nie potrzeba dokumentow , ale to juz napewno wiecie
 
zaden Portal Online, normalny Sklep gdzie mozna Abo dostac
 
Dokładnie coś takiego a nie jakiś online
Pójdę z żoną on ma dowód Polski i zrobię sobie umowę bo teraz mam Polsat z box key ale leci to na kuzyna a on chce z tego zrezygnować a żaden sklep nie chce tą umowę przepisać
Chcą tylko nowe umowy sprzedać gadają że to nie idzie

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
@konrad221 idzie to zrobic, tylko ze swoim kuzynem musicie napisac zettel ze on sie zrzeka a Ty przejmujesz jego umowe oczywiscie musza widniec wasze nr dowodow osobistych i najlepiej do tego dolaczyc ich kserokopie, i jak to juz bedziecie miec napisane to przesylasz poleconym do polsata na lubinowa (najlepiej z potwierdzeniem odbioru) w ciagu 30 dni umowa powinna byc przepisana
 
Jak rejestuja moduje stare jeszcze dla sloneczka, to mam nowy nieuzywany + komplecik danych, tylko sie dowiedz czy ci go zarejestruja.

Narazie Adas
 
ja polsyfa kupilem jako preypeyd , i po okresie preypeyd zarejestrowalem jako abonament , leci juz od paru lat jako normalny abonament

wiec nie widze problemu z przepisaniem z kogos na kogos innego , czy z preypeyd na abonament , trzeba tylko zadzwonic i pogadac z tymi w polsyfie
 
To jest nowy zestaw CI (bez plusa) + kartonik, ale potrzeba sie zapytac w CP czy to nadal aktualne, i czy mozna na abonamet przejsc.

Narazie Adas
 
A Jak by to bylo Jak by sie umowa skończyła bo jest do grudnia 2018 kuzyn by zrezygnował z umowy ja bym zadzwonił do Polsat i powiedział że mam kartę i moduł (moduł kupiłem wtedy ) przepisza tą umowę też czy lepiej zrobić tak jak już pisaliscie z dowodem......

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…