Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sat-Media-World shop

Juce malo pregledavo opcije kod mog novog DM800HDse recivera, odem na software verwaltung, ugledam da imaju neki 26 updates...
reko ode probat. Kad sam potvrdio instalaciju u po frke javi mi neku gresku i kaze da mora se restart-at...i to je bilio to


Juce malo pregledavo opcije kod mog novog DM800HDse recivera, odem na software verwaltung, ugledam da imaju neki 26 updates...
reko ode probat. Kad sam potvrdio instalaciju u po frke javi mi neku gresku i kaze da mora se restart-at...i to je bilio to..

Sad samo na display-ju stoji "NO CA FOUND"...
Probavo izkljucivat iz struje, izstekat i ustekat SIM karticu idt...nista nije pomoglo...:(

Jel se iko susreco sa ovom problemom???
I ako neko zna kako sad box ponovno vratit u zivot, bio bi mu za svaki savjet pravo zahvalan...:emoticon-0142-happy

U naprijed svima hvala...
 
to ti se nikad neradi sa clone box, ako je orginal box onda mozes bez problema radis update. ima jedna poslovica koja kaze "never change a running system". to ti je osnovno pravilo i kod orginal boxova a k

to ti se nikad neradi sa clone box, ako je orginal box onda mozes bez problema radis update. ima jedna poslovica koja kaze "never change a running system". to ti je osnovno pravilo i kod orginal boxova a kamoli kod klonova.
 
Kao sto je kolega rekao kod klone nesmijes praviti software update.
Za tvoj problem pogledaj ovdje
Brauche Hilfe !! Drea


Kao sto je kolega rekao kod klone nesmijes praviti software update.
Za tvoj problem pogledaj ovdje
[URL="https://www.digital-eliteboard.com/showthread.php?157150-Brauche-Hilfe-!!-Dreambox-800-se-Clone-geht-nach-update-nicht-mehr"]Brauche Hilfe !! Dreambox 800 se Clone geht nach update nicht mehr.

Kad ga spojis sa mini usb kablom i kad ga flesujes nemoj zaboraviti u dreamupu da ispod extras aktiviras opciju "defekte sektoren reparieren"
Za flesovanje-Link ist nicht mehr aktiv.
 
Zuletzt bearbeitet:
Pozdrav svima,

evo reko da napsem jos jedan feedback sto se tice sat-media-world shopa. Prije odprilike tri mjeseca kupio kod njih tri recivera (2x DM500SB, 1x DM800se1).
Prije dva tjedna mi je prvo na jednom, onda nakon dva tri dana na drugom DM500


Pozdrav svima,

evo reko da napsem jos jedan feedback sto se tice sat-media-world shopa. Prije odprilike tri mjeseca kupio kod njih tri recivera (2x DM500SB, 1x DM800se1).
Prije dva tjedna mi je prvo na jednom, onda nakon dva tri dana na drugom DM500SB otiso Netzteil.

Napisem im email, reko samo da se informisem kako dalje, gdje moram poslat ove pokvarene Netzteile itd.
Isti dan mi vrate email,da su vec poslali nove Netzteile, bez ikakvih dodatnih troskova za mene.
Jucer roba stigla.

Reko ako se neko razmislja dali da kod njih nesto kupi, ja ih samo mogu preporucit.
Bez ikakvih pitanja ti posalju novi dio...:)
 
Prije nekoliko dana sam narucio dm 800 se kod sat-media-world shop i danas je stigao ali , na zalost tuner ne funkcionira dobro nenade mi hot bird 13.0 a, i neke programe na astri 19,2.
Sve sam kombinacije isprob


Prije nekoliko dana sam narucio dm 800 se kod sat-media-world shop i danas je stigao ali , na zalost tuner ne funkcionira dobro nenade mi hot bird 13.0 a, i neke programe na astri 19,2.
Sve sam kombinacije isprobao ali nece.
Ima jos jedan dm 800 hd na njemu sve funkcionise a ista je konfiguracija.
Vratio sam box nazad pa cu vidjeti sat kazu.:emoticon-0120-doh:
Nazalost postarinu moras platiti sam.:emoticon-0149-no:
 
Za one koji nemaju mini usb, Ima jos jedna mogucnost ubacivanja image-a u dm,ili ako ti pise na displey-u ero1 no card ili ako nemas ip adresu.,pozadi ima jedno crno dugmence njega stisnes i iizvadis kabel od struje i p

Za one koji nemaju mini usb, Ima jos jedna mogucnost ubacivanja image-a u dm,ili ako ti pise na displey-u ero1 no card ili ako nemas ip adresu.,pozadi ima jedno crno dugmence njega stisnes i iizvadis kabel od struje i ponovo ga stavis i na displey-u ti onda dode ip adresa nju ubacis u browser i preko njega image u dm.:emoticon-0148-yes:
 
zna li netko jos neki siguran shop osim ovog da je kupovao dobio robu i da je ok shop.
ovaj ide preko privat racuna to nije bas dobro jer nemozes ostvarit povrat novca ako nedobijes resiver.


zna li netko jos neki siguran shop osim ovog da je kupovao dobio robu i da je ok shop.
ovaj ide preko privat racuna to nije bas dobro jer nemozes ostvarit povrat novca ako nedobijes resiver.
 
Imas vise pozitivnih recenzija sto se tice shopa (ne samo ovaj sto je dobio robu). Moras malo procitat postove...
Osim toga kakva je razlika izmedju neseriozne privatne osobe i neseriozne firme???
Hocel´ ti neseriozna firma mozda prije vratit lovu, a


Imas vise pozitivnih recenzija sto se tice shopa (ne samo ovaj sto je dobio robu). Moras malo procitat postove...
Osim toga kakva je razlika izmedju neseriozne privatne osobe i neseriozne firme???
Hocel´ ti neseriozna firma mozda prije vratit lovu, ako nesto nije uredu???
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ne trebaš se bojati shop je s


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ne trebaš se bojati shop je stvarno u redu čak ti vraća poštarinu ako nešto nije u redu a to što ti misliš (ako sam dobro razumio) moguće je kad platiš preko paypal. ako si ali ima problema već onda ti mogu iz osobnog iskustva reć prije ćeš dobit pare od sat-media-world shopa nego od paypal.

nadam se da sam ti pomogao

pozdrav Dalma
 
Posalji Link preko pm ako ti nije mrsko.

Pozdrav


Posalji Link preko pm ako ti nije mrsko.

Pozdrav
 
Zurück
Oben