Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

RTS Sat, losa slika na 16 ost

AW: RTS Sat, losa slika na 16 ost

Halo,

@ndh,

to sam probao, ali signal varira izmedju, 98%-78% i 98%-45% sam od sebe, i to es nemoze stabilizirati?

@misko1234,

moj lnb je jos dobar, jer na svim ostalim programima je sve u redu, samo, RTS Sat i HRTV4 zezaju.

pozdrav
 
AW: RTS Sat, losa slika na 16 ost

Ja sam jednom imo Problem sa Selfsat ona mala Quadrat Antena, dok je HRT bio na Hotbird i nece i nece nonstop smetnje, tu je bio Koaxial kabel problem kad sam promjenio Kabel sve bilo super, mozda je i to.
 
AW: RTS Sat, losa slika na 16 ost

Halo,

@misko1234,

da je kabel, bilo bi smetnji ina drugim programima, tako ja razmisljam?

@ndh,

mogao bih pokusati, to sa lnb, ali nevjerujem, jer bi mnogi drugi programi na 16E imali ist smetnje? Eto, jutros sam malo gledao, HRTV4 i RTS Sat, slika cista kao suza majcina, a, evo sada iste smetnje, i to samo na toj frekvenciji? 10720 H 27500. Na drugim frekvencijama, slika odlicna?
Na ja, izgleda, moram stim problemom zivjeti, jer i tako, vrlo rijetko gledam te programe, a, ne daju mi se pare za djabe.

pozdrav
 
AW: RTS Sat, losa slika na 16 ost

pa probaj i taj lnb promjenit da iskljucis i tu mogucnost, pa nekosta taj lnb vise od 7-10 eura.
 
AW: RTS Sat, losa slika na 16 ost

Halo,

znam da lnb nekosta puno, ali, satfirma koja treba da ga izmjeni, jer meni nije dozvoljeno da se penjem na krov zgrade, ne da gazda. U svakom slucaju, hvala svima na savjetima, vidjet cu sta cu uraditi.
Eto, jutros opet slika veoma dobra, bez ikakvih smetnji, iako su, signal i kvalitet isti kao i kod smetnji?

pozdrav
 
Zurück
Oben